MENU - zobrazit / skrýt

Mohou sociální sítě za to, že jste stále single?


Věděli jste, že váš profil na sociálních sítích může doslava odradit některé ženy od randění s vámi? Nejspíš si myslíte, že nepublikujete na vašem Facebooku nic zvláštního, co by mohlo odrazovat ostatní ženy. Výzkumy však ukazují něco jiného. Jak tomuto problému předejít?

Podle seznamovacích stránek The Inner Circle 42 % žen považovala muže za méně atraktní poté, co si prohlédla jejich sociální sítě. „Řada aplikací se automaticky napojí také na vaše sociální sítě, přemýšlejte nad tím, co publikujete” říká vztahový kouč Hayley Quinn.

Pravidlo č. 1 – Pochopte dvě zásadní otázky

„První dvě věci, o kterých ženy přemýšlejí, když si prohlížejí váš profil, jsou: ‘Věřím mu?‘ a ‘Chci s ním strávit čas?‘”, říká vztahový expert James Preece. „Ženy hledají nějaké důkazy, že jste dostatečně ambiciózní a připraveni na vztah, takže přestaňte publikovat fotky z vašich opileckých akcí a neustále komentovat a lajkovat fotky ostatních žen.”

Pravidlo č. 2 – Zobrazení fotek s vaší ex povolte jen přátelům

Preece uvádí: „Ženy, které mají o vás zájem, nemusí mít přístup ke všem fotkám s vaší bývalkou. K tomu bude čas později. Nechte však přístupné alespoň nějaké fotky, na vaši potenciální partnerku přeci jen zapůsobí, že jste měli nějaký vážný vztah.” Jak tedy vybrat správné fotky? Skupina lidí s přáteli a vaší ex je v pořádku. Romatický polibek při západu slunce již ne.

Pravidlo č. 3 – Vyhněte se přílišnému lajkování

Jak lépe dát nějaké ženě vědět, že se vám líbí, než lajkovat všechny její příspěvky. Zadržte. Vyvarujte se této lajkové smršti alespoň do doby, než danou ženu lépe poznáte. Nechcete přeci nikoho odradit na samém počátku randění.

Pravidlo č. 4 – Přestaňte si neustále stěžovat

„Nikdo není zvědavý na to, jak je váš život složitý a jak si na něj neustále stěžujete. Nikdo však netvrdí, že si od teď již nemůžete na nic stěžovat, ale dělejte to s humorem. Vtipně okomentujte svou situaci a nebojte se používat fotky, emotikony a GIFy,” doporučuje Preece.

Máte další radu, co byste neměli publikovat na sociálních sítích? Dejte nám vědět v komentářích.

zdroj foto: pixabay.com


 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE