Které lichotky na ženy nejvíce platí


Ženy mají rády lichotky, to se ví odjakživa. Když jim správně lichotíte, tak vzrůstají vaše šance na to, že ve vás najdou zalíbení a vy je získáte. Ovšem, jaké lichotky použít, abyste dosáhli úspěchu?

Nevymýšlejte to, co není pravdou

Při lichocení je občas potřeba trochu zalhat, ale nic se nesmí přehánět a v tomto případě už vůbec ne. Nevymýšlejte si tedy věci, o kterých oba víte, že nejsou ani zdaleka pravdivé, ale pokud něco nepatrně přikrášlíte, tak by to na škodu být nemuselo. U lichotek je hlavně důležité, abyste je říkali se správným, jednoznačným tónem hlasu a také neuškodí, když zapracujete na řeči těla. Přeci jen, úsměv vypadá daleko lépe než zamračená tvář a při lichocení to platí dvojnásob.

Volte lichotky podle situace

Jestliže má žena například nějaký nový oděv, či je ve společenských šatech, tak jí vychvalte právě oblečení. Mnohdy postačí i obyčejné: „Sluší ti to.“ Pokud však dodáte něco k tomu, rozhodně nic nezkazíte. Naopak se příliš nevyplácí chválit oblečení, které ve vaší přítomnosti měla na sobě již několikrát, neboť žádného zvláštního efektu nedosáhnete.

Pochvalte její tělo

Samozřejmě nemusíte zůstat pouze u chválení toho, co si zrovna oblékla, ale můžete se také zaměřit na její tělo a postavu. Ať již se jedná o obličej (rty, oči), prsa či boky nebo o vypracované hýždě a nohy. Kromě toho si také můžete všimnout, zdali vaše partnerka nemá například nový účes, jehož pochvalou si také výraznou měrou v jejím mínění polepšíte. Případně je možné decentním způsobem pochválit i pleť, která je udržovaná a tím pádem hladká a jemná. Decentně proto, abyste nevypadali příliš zženštile.

Zdroj: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |