Která ženská povolání muže rajcují?


Zajímá vás, která povolání se mužům na ženách nejvíce líbí? Jestliže ano, čtěte dále, neboť jsme pro vás sestavili TOP žebříček nejpřitažlivějších ženských zaměstnání. Jedná se o pětici profesí, které mužům zajisté utkvějí v jejich představách.

Servírka - úsměv a příjemné vystupování

K práci servírky patří určitá vlídnost a vstřícnost. Přeci jen toto zaměstnání nemohou dělat ty ženy, které se neusmějí, co je rok dlouhý. Právě kvůli usměvavým a pohledným servírkám zůstávají muži v restauračních zařízeních delší dobu a nechávají jim i větší "dýška". Mnoho zákazníků z řad mužů přitahuje oděv, který servírky při své práci nosí.

Zdravotní sestra - čistota a starostlivost

Mezi jedno z dalších povolání, které muže přitahuje, patří zdravotní sestřička. Myšleny jsou hlavně mladé a fyzicky atraktivní slečny, které se pro toto povolání rozhodly. Právě kostým, který nosí v nemocnici zdravotní sestry, patří mezi základní sortiment obchodů s erotickými pomůckami. Muže však nepřitahuje pouze oděv, který vyjadřuje čistotu, ale také to, že mají před sebou ženu, která o ně pečuje a ví co je pro ně dobré.

Tanečnice u tyče - noční život

Nyní zabrusme k trošku odvážnější profesi, kterou je tanečnice u tyče. V tomto případě snad ani není potřeba cokoliv rozepisovat. Muže přitahuje pohled na sexy ženy, které jsou „snadno“ dostupné. Stejně tak jim tyto tanečnice dávají pocit, že si k nim mohou dovolit prakticky cokoliv. Navíc toto povolání provozují krásné ženy s pěknými těly. Tedy alespoň v těch případech, ve kterých má majitel podniku soudnost.

Jeptiška - nedostupné je lákavé

Každopádně muže nepřitahuje pouze vidina snadné dostupnosti ženy. Naopak, velice je dokáže zaujmout i to, co nemohou mít. A tím jsou myšleny jeptišky. Přeci jen každý slyšel, že tyto ženy drží sexuální půst a existuje tak mnoho mužů, kteří by je rádi přesvědčili, ba jim i v praxi ukázali, jak moc velkou chybu dělají. Hlavně v případech, kdy se jedná o mladé a pěkné ženy.

Učitelka - autoritativní profese

Posledním povoláním, které si představíme, je učitelka. Tato profese vyjadřuje jasnou dominanci a autoritu ke svým studentům, kteří musejí poslouchat to, co se jim nařídí. Samozřejmě nemáme na mysli ty členky profesorského sboru, které mají blízko do důchodu. Ale naopak, ideálně čerstvě dostudované a pohledné vysokoškolačky, které se svou profesí teprve začínají.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |