Kdy se seznámit? O polední pauze!


Češi si přes svůj nabitý denní program je těžko hledají čas na seznamování. Po práci a domácích povinnostech si raději sednou doma k televizi, než aby vyrazili někam do baru. Kvůli nedostatku času stále více lidí využívá online seznamky a pro schůzky volí polední pauzu. 

Kdy se seznamují muži a ženy

Ptáte se, kdy se lidé nejčastěji seznamují? Muži a ženy to mají zcela jinak. Zatímco u mužské části populace je to ještě před začátkem pracovní doby, tedy brzy ráno, nebo během polední pauzy, ženy dávají přednost večerním hodinám, konkrétně pak kolem 10. večer.

Které věkové kategorie využívají seznamky

Podle agentury Date2k se na seznamovací agentury obracení  převážně lidé od 40 do 44 let. Na druhém místě pak jsou třicátníci, výjimkou nejsou ani lidé kolem šedesátky. Hlavní důvody pro seznámení se liší podle pohlaví. Zatímco ženy se upírají na seznamky po rozvodu či nevydařeném vztahu, muží se touží usadit.

Muži chtějí inteligentní ženy

Koho muži hledají na online seznamkách? Především atraktivní úspěšné ženy, které hledají muže se zkušenostmi a rozhledem, neboť za takové se většina mužů považuje. Průzkum zveřejněný na stránkách magazínu Yourtango ukázal, že muži dávají přednost inteligentním a vzdělaným ženám. Řadě mužům dokonce ani nevadí, když je žena vzdělanější než oni sami a vydělává více peněz. Pro muže je také důležité, aby z ženy vyzařovalo sebevědomí.

Využíváte služeb seznamovacích agentur? A kdy se nejraději seznamujete? Podělte se s námi o vaše zkušenosti. 

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |