Okukujete ženským prsa? Dobře děláte, budete žít déle


Konečně je tady pořádné alibi. Okukování ženských prsou totiž může mužům prodloužit život. Šmíráci si díky svému zvyku mohou prodloužit život až o pět let. Ano, i tak zábavným výzkumem se vědci zabývají. Doktorka Karen Weatherbyová zabývající se gerontologií, tedy oborem zkoumajícím problémy stárnutí organismů a chorobami, které stárnutí způsobuje, zjistila, že zírání mužů na ženská ňadra má na zdraví stejný vliv jako intenzivní cvičení.

 

Jen desetiminutové obdivování vyvinuté ženy spálí pozorovateli stejné množství energie jako třicetiminutový aerobní pohyb.  Výzkum byl prováděn ve třech nemocnicích v německém Frankfurtu a účastnilo se ho 200 mužů po dobu pěti let. Polovina z nich byla instruována, aby denně sledovala ženské vnady, zatímco druhé skupině bylo doporučeno, aby se tohoto potěšení vzdala.

Výsledky hovoří za vše. Výzkum prokázal, že muži, kterým bylo potěšení pravidelného pohledu na ženské přednosti dopřáno, mají nižší krevní tlak, pomalejší pulz a menší výskyt ischemické choroby srdeční. Za tyto kladné reakce organismu může především zvýšená sexuální touha, která vede k lepšímu prokrvení těla. Podle výzkumného týmu tak několik minut „šmírování“ denně snižuje riziko infarktu a mozkové mrtvice až na polovinu.

Není prokázáno, zda jsou v tomto ohledu účinnější malá či velká prsa, nebo jestli na výsledek mají lepší vliv prsa přírodní nebo zvětšená, a tak není důvod, proč se do této léčebné metody nepustit.

A holkám to zírání zas tak nevadí :)

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Petra Marečková

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace