MENU - zobrazit / skrýt

Jaké tradují mýty o sexu


Znáte nějaké mýty o sexu? Určitě jste někdy něco málo zaslechli. Některé jsou doslova peričkou a stojí za zmínku. Pár jsme jich pro vás vybrali. Přečtěte si, jaké mylné informace tradují mezi ženami a muži.

Při sexu dostanete infarkt

Historky o starci, který dostal infarkt a zemřel při vášnivé noci s mladou milenkou známe všichni. Podle světoznámých lékařských odborníků vám však takové riziko hrozí asi jako vyhrát miliardu ve sportce. Sex je naopak našemu zdraví velmi prospěšný – jisté studie ukazují, že pokud má muž sex minimálně dvakrát týdně, snižuje se riziko vzniku kardiovaskulárních chorob oproti ostatním lidem.

 

Žena neotěhotní v době menstruace

I když je riziko otěhotnění v době menstruace velmi nízké, dojít k němu může. Mužské spermie dokáží v těle přežít několik dní. Je proto vhodné se chránit při sexu i v tomto období, zejména pokud má žena menstruaci, která navazuje ihned na období ovulace.

 

Pokud často masturbujete, oslepnete!

Také už jste slyšeli tuhle větu? Jde o naprostý nesmysl. Jediné co se vám při časté masturbaci může stát je, že vás bude bolet ruka. Zrak si nepoškodíte v žádném případě.

 

Sperma je výborné na pleť

Asi si dokážete představit, kdo z úst mohl vypustit tuto větu. Sperma pleti samozřejmě neškodí, ale také není doložen žádný výzkum, že by mělo na pleť nějaký extra blahodárný účinek. Dámy, máte smůlu :/

 

Žena potřebuje dlouhou předehru

Další z mýtů, podle něhož žena potřebuje opravdu dlouhou předehru, aby se vzrušily a mužům stačí jedno lusknutí prsty. Výzkumy potvrdily, že se žena dokáže vzrušit stejně rychle jako muž. Při výzkumu prováděném vědci bylo zjištěno, že něžné pohlaví potřebuje při sledování porna 743 sekund, aby se vzrušilo, muž 665 sekund.

 

Podle velikosti boty zjistíte velikost penisu

Další z oblíbených nepravdivých mýtů. Spojitost velikosti rukou či nohou s velikostí penisu nikdy prokázana nebyla. Ti, kdo tomu věří mohou být dosti zklamání ze svého očekávání.

 

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE