MENU - zobrazit / skrýt

Jak získat úspěch u žen? Nebuďte tak slušní!


Konečně jste sebrali odvahu a požádali ženu, se kterou se „jen tak kamarádsky vídáte“ o pravé rande a odpověď byla: „Jsi skvělý chlap, ale já nechci zničit naše přátelství.“? Že už se vám to stalo? Tak to vás asi napadají otázky, jak je možné, že chlapi chovající se hrozně až hrubě stejně váš objekt jednou dostanou?  Server menslifetoday.com se zeptal odbornice na vztahy a odpověď byla: „Nebojte, nedostanou.“

„Není pravdou, že hodní kluci zůstanou na ocet,“ uvádí vztahová odbornice Andrea Syrtash. „Laskavost je stále ještě jedna z nejvíce ceněných vlastností, kterou jak ženy, tak muži hledají. Pokud se vám nedaří získat vaši vyvolenou, nemusíte hned na kurz buranského chování. Stačí, když změníte strategii,“ dodává Andrea Syrtash.

1/ Rozdíl mezi hodný a až moc hodný

Ženy ocení vlídnost, ale když je chlap přeochotný, přestane představovat pro ženu výzvu a stane se rohožkou. A to není dvakrát vzrušující. Příště až si na vás vaše vyvolená vzpomene až poté, co její plány na páteční večer vyhoří, prostě řekněte NE. A nemusíte se hned přetrhnou, když potřebuje sestavit nábytek nebo hodit na letiště. „Můžete být její oporou a pomocníkem, ale nemusíte být zároveň pořád k dispozici,“ říká Andrea Syrtash.

2/ Vyzařujte sebevědomí

Další odbornice na randění, Tracey Steinberg, potvrzuje, že hodní chlapi nezůstávají na ocet, ale stydliví ano. „Ženy chtějí chlapa, který ví, co má dělat,“ říká Tracey Steinberg. „Chlap, který je pánem situace, přitahuje ženy. Chovejte se k ženám tak, aby si myslely, že trávit čas s vámi je výsada a jejich velké štěstí,“ dodává Steinberg. 

3/ Ukažte jasně své úmysly

Snažíte se vypadat jako perfektní gentleman? „To je nejlepší signál toho, že vlastně nemáte tak velký zájem,“ říká Jordan Harbinger, newyorský právník, majitel a zakladatel společnosti The art of charm. „Pokud chcete poslat opačný signál, musíte navodit lehké sexuální napětí. Flirtujte a svádějte. Když si bude pohrávat, vnesete do situace trochu napětí. A rozhodně jednejte dřív než pozdě. Řada chlapů čeká až rok na první krok. To jim ale ujíždí vlak a to celých 365 dní,“ dodává Jordan Harbinger.

4/ Chraňte se

Takové tajné naděje, že se vaše platonická láska jednoho dne probudí a bláznivě se do vás zamiluje, označuje Harbinger za „klam kamarádství“. Jeho modus operandi? „Nekamarádím se s ženou, s kterou bych chtěl chodit. Buď s ní chodím, nebo si užíváme „přátelství s benefity“. Když ona nemá zájem a já ano, prostě se s ní nemohu jen přátelit,“ říká Harbinger.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE