Cool rodičovství nebo návrat do dětství?


V dnešní digitální uspěchané době se může zdát, že zaujmout své děti něčím jiným než elektronikou je nadlický úkol. Kvalitně strávený čas s dětmi je ale stále základem pro vybudování zdravého vztahu mezi rodičem a dítětem, a především pro budoucnost našich dětí. Asi všichni můžeme potvrdit, že TY nejkrásnější vzpomínky jsou právě na ty společné chvíle a nemusí to být hodiny, kolikrát TA chvilka trvala i třeba jen patnáct minut. Pojďte se tedy společně s námi zamyslet nad tím, jak z digitálního vězení ven.

Kluk nebo holka?

S menšími dětmi je to snadnější, tisíckrát denně otázka, ,,Co budeme dělat?,, Taky je pro vás těžké donekonečna vymýšlet program a ještě třeba zvlášť pro kluky a pro holky? Samozřejmě záleží na povaze vašich dětí, my pro vás ale máme tip, se kterým uspějete u holek i u kluků - RC modely aut. A pokud to zní jako zábava jenom pro kluky, opak je pravdou. Auta už dávno nejsou záležitostí pouze chlapců, zvláště ta na dálkové ovládání ne. Dokonce i malé princezny nadchne pořádný růžový auťák, ve kterém mohou vozit své panenky! A pokud by auťák neuspěl, stále můžete sáhnout třeba po RC robotech, dracích, či zvířatech. Věřte nám, že v každém klukovi je někde ukrytá ta dravost po adrenalinu a každá ségra jim závidí všechny ty auťáky a určitě ji udělá radost i jeden pro ni. Není nad to porazit bráchu v nějakém závodě.

Návrat do dětství

A teď, tatínci, ruku na srdce - kdo z vás si v dětství auto na dálkové ovládání nepřál? Díky RC modelům se můžete vrátit do dětství během okamžiku a splnit si tak svůj dětský sen. Při výběru ale nezapomeňte na to, že rychlost je sice důležitá, ale tátovo auto je předci nejlepší,tak ať se dá rychlost aspoň omezit :) Případně (a to je nejlepší varianta) můžete pořídit pro každého svůj RC model. Nejen, že se zamezíte hádkám o ovladač, především tím ale znásobíte zábavu! S více modely už totiž můžete pořádat třeba závody.

Fantazii se meze nekladou

Na začátek doporučujeme všem hlavně pořádnou dávku trpělivosti, vysvětlete svým dětem, jak se modely ovládají, ukažte jim to a pak je nechte, ať si na to přijdou sami. Určitě to zabere jen vteřinku a budou z nich parádní řidiči RC modelů.

A co je na tom nejlepší? Máte nespočet možností, jak se s RC modely zabavit. Aktivity můžete vymýšlet vy, nechte ale i děti zapojit fantazii. Existují modely na doma, kdy můžou třeba vozit bagrem dárečky pro maminku nebo hasičským autem s opravdovým vodním dělem zalévat kytky. Ideální je ale vyrazit někam ven a vzít s sebou třeba jedno z terénních aut na pořádnou procházku někam do lesa. Můžete třeba:

- uspořádat závody se sousedy
- sestavit překážkovou dráhu
- postavit pro auto garáž
- přidávat na auta náklad

…a další. Důležité je ale zapojení se do hry. Nebojte se vrátit do dětských let, prožívejte závod s dětmi a užijte si společně strávený čas. Pro děti to budou nezapomenutelné chvíle. Myslete však na to, že autíčka nevydrží nabitá věčně. Spousta RC modelů má ale možnost přikoupení dalšího silnějšího akumulátoru, kterým dobu jízdy prodloužíte.

RCobchod.cz

A důležitá otázka na závěr - kde RC modely pořídit? Na e-shopu RCobchod.cz najdete tisíce modelů pro malé i velké, pro holky i pro kluky, pro začátečníky i pokročilé. Výhodou je i to, že zde můžete vyřešit i případný servis, nebo dokoupit jakékoliv náhradní díly.

Přejeme příjemnou zábavu!

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |