Jak si zlepšíte sexuální život? Buďte lepším posluchačem


Není to žádné tajemství. Muži si velmi cení svých sexuálních dovedností. Vědomí, že umí a dokáží uspokojit svoji přítelkyni je příčinou neutuchající pýchy. Ale obdobné dovednosti jim chybí, pokud dojde na roli posluchače. A to je škoda. Věřte nebo ne, být dobrým posluchačem vám pomůže ke zlepšení sexuálního života. Tak tedy, nastavte uši, otevřete oči a čtěte.

1/ Poslouchejte očima

Jestliže chcete být dobrým posluchačem, udržujete oční kontakt. Pokud se Vám to podaří, Vaše partnerka bude mít pocit, že se zajímáte i o ní. A to samé uplatňujte v sexu. Přišpendlete oči na partnerku a sex bude vzrušivější a vášnivější. Naučte se jí dívat hluboko do očí.

2/ Poslouchejte celou noc

Neskákejte partnerce do řeči a poslouchejte, co říká. Občas kývněte, ale nepřehánějte to. Ženy prostě vždy budou milovat muže, kteří umí poslouchat. Proč? Protože to pro ně představuje nesobecké chování. Pokud vydržíte poslouchat celou noc, žena odvodí, že je pravděpodobné že tato nesobeckost se přenáší i do vašeho sexuálního chování. A bude se těšit.

3/ Vnímejte tichou nápovědu

Hlubší vydechnutí, zatajení dechu, slabý vzdech – to jsou drobné, ovšem slyšitelné signály, které se vám budou v ložnici hodit. Poslouchejte, co ji nažhaví. A to docílíte jen poslechem. Ti, kteří budou poslouchat a pátrat po drobných signálech, zachytí je, udrží je, si budou užívat nejlepší sex svého života.

4/  Nechte si poradit

Pokud Vám partnerka poradí, nebraňte se a neurážejte se. Nechat si poradit může být i vzrušující. Partnerce tak ukážete, že jste flexibilní, otevření novým nápadům. Pro vás to bude koneckonců pohodlné. Jakmile bude partnerka radit, nemusíte přemýšlet, necháte se vést a je zde velká šance, že si užijete něco unikátního a možná až nemravného.

5/ Jako, že vás zajímá

Abyste vzbudil dojem, že posloucháte, musíte vypadat zúčastněně. Přikyvování, souhlasné mručení k tomu jednoznačně patří. Když vy budete vypadat zúčastněně, partnerka získá pocit, že se o ni zajímáte. A kdo by nešel do postele s chlapem, který se o ni očividně zajímá? Bude tam dřív, než řeknete: „A ještě jsi mi nevyprávěla…?“

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: romantika


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |