Jak se stát pro ženu neodolatelným?


Toužíte po tom, aby se po vás ženy ohlížely? Toužíte potom, abyste zanechávali u žen nesmazatelný dojem? Drtivá většina mužů by ráda znala tajemství, jak se stát neodolatelným, ale nemají páru jak toho dosáhnout. Proto jsme tady my a přinášíme Vám několik tipů. Co vlastně ženy u mužů hledají?

1/ Smělost, odvahu a sebejistotu

Ženy milují společnost sebevědomých mužů, kteří umí dát najevo, že jsou se sebou spokojeni. Žádná nestojí o chlapa, který má nízké sebevědomí. Ženy chtějí chlapa, který umí přijímat výzvy, je rozhodný a umí si jít za svým cílem. Ovšem nic se nemá přehánět. Sebevědomí nesmí přerůst v aroganci a domýšlivost.

2/  Radost ze života

Ženy jsou přitahovány k mužům, kteří umí užívat radost ze života a mají zábavný život. A vlastně se to netýká jen žen, pokud radost ze života z vás jen crčí, nemusíte se ani moc snažit a velice rychle budete obklopeni lidmi. Suchaři nikoho nezajímají. Jakmile žena uvidí, že vedete zábavný život a náležitě si to umíte užít, už se jí nezbavíte. Buďte smělí, odvážní, spontánní a vzrušující!

3/ Péče a upravenost

Vaši nespornou výhodou se bleskově může stát upravený vzhled. Tomu ženy prostě nemohou odolat. Nemusíte trávit hodiny před zrcadlem, jen dbejte zejména na to, abyste měli čisté ruce a upravené nehty. Pokud přidáte i módní střih vlasů a nádech kolínské, žádná vám neodolá. Pryč jsou časy, kdy se tvrdilo, že chlap má smrdět. Ženy milují voňavé muže, jen se to opět nesmí přehánět. Mluvíme o nádechu vůně, ne o tom, abyste byl cítit na sto honů.

4/ Pozornost

Několikrát již bylo řečeno. Dávejte pozor na to, co vám žena říká. Nemusíte si pamatovat celou záplavu informací, které na vás vypustí. Jen jí zkuste při konverzaci koukat do očí a párkrát zúčastněně přikývnout a pousmát se. Věřte nám, že úplně roztaje.

5/ Smysl pro humor

Pokud umíte ženu rozesmát, máte vyhráno. Nesnažte se tvářit pořád vážně, uvolněte se a užívejte si. Ale zase všeho s mírou. Nesmíte být za šaška a pozor na přemíru vtipů, obzvlášť těch nevhodných. Nechcete přeci, aby se smála vám ale s Vámi.

Rady jsou dobrá věc, ale jen začátek. Vaše snahy zaujmout opačné pohlaví nesmí působit křečovitě a těžkopádně. Jo, chce to trénink a vědomí, že někdy se můžete snažit sebevíc, ale stejně nezabodujete.

A jaké jsou vaše rady, na to jak upoutat pozornost ženy?

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Žaneta Šlamborová

Tagy: randeVožit nový komentářVožit nový komentářKomentáře ke článku

Autor: mentos | Datum: 27.05.2012 16:37
:D
Jdi na náměstí a začni kolem sebe střílet ze samopalu, pravděpodobnost že si tě někdo všimne je 100%
Autor: Karel | Datum: 28.05.2012 14:25
mentos
Mentosi, tvůj nick hovoří za vše. Určitě si toho všimnou, ale babu kvůli střelbě ze samopalu kolem sebe asi nezískáš.
Autor: blabla | Datum: 14.06.2012 09:36
kravina
pičovina, jedna holka ulítá jen na násilnících, byla dokonce v televizi
Autor: tensor | Datum: 28.10.2012 19:14
No nevim
Nikdy jsem zadnou nebalil na to ze bych ji zval na drink nebo na naky seznamovaci reci. Proste vidim holku co se mi libi navazu ocni kontakt mile se usmeju a kdyz vidim ze usmev oplaci tak du za ni jestli si zatancuje. Na drink sem snad nikdy zadnou nezval ani sem se nesnazil bejt treskute vtipnej a pres to s holkama problem nemam

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace