MENU - zobrazit / skrýt

Jak se stát mužem ženských snů


Myslíte si, že neexistuje univerzální návod, jak se stát vysněným mužem? Každá žena je jiná, preferuje jiný typ mužů, ale pomocí následujících pravidel se stanete zkrátka mužem, kterému neodolá žádná.

Inteligence a nadšení

Inteligentní jedinci oplývají lepší schopností řešení problémů, originálními nápady i vyšším sociálním postavením. Není nutné se detailně vyznat v kvantové fyzice, stačí si najít něco, co vás baví a zajímá a do čeho budete zapálení, ať je to třeba architektura nebo jízda na kole. Věřte, že na ženu nezapůsobíte, pokud celé dny vysedáváte u televize a nic jiného vás nezajímá.

Mužnost

Většina žen hledá muže, tudíž preferuje jedince, kteří opravdu jako muži vypadají. Může se jednat o statnou postavu nebo třeba jen třídenní strniště. Ženy mají zakódované, že nositelé těchto znaků mají lepší genetické vybavení.

Nesobeckost a nežnost

I když si možná řeknete, že mužnost a něžnost se nedá skloubit dohromady, přeci jen tomu tak je. Každá žena miluje, když ji muž občas pohladí nebo se chce přitulit. Nabyde dojmu, že muži na ní opravdu záleží. Každá žena hledá do života muže, který je schopný se o ni postarat. Tudíž pokud se budete chovat jako vesnický buran, kterému je všechno jedno, nikdy na svůj protějšek dostatečně nezapůsobíte. Žena ocení i drobné projevy gentlemanství - přidržení dveří nebo když pustíte postarší paní sednout.

Pohoda a humor

Kdo by chtěl trávit volný čas a žít s jedincem, který se neustále vzteká, je naštvaný a ani si ze sebe nedokáže udělat legraci? Nikdo. Na ženu zapůsobíte svým pohodářstvím a když se vám něco nepovede, prohodíte nějaký ten vtípek.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE