Jak poznat, že muž přestává být přitažlivý


Láska je zpočátku založena na chemii, která v průběhu vztahu pomalu vyprchává. Pokud se oba jedinci nesnaží, vyprchá až do bodu nula. Jak tomu předejít a zůstat po celou dobu pro svůj protějšek přitažlivý?

Atraktivita, aneb na vzhledu záleží

Jste přesvědčen, že partnerka miluje vaši povahu a na vzhledu ji nezáleží? Svým způsobem to může být pravda, ale nespoléhejte na to. Představte si vaši partnerku, kdyby o sebe přestala dbát, začala by přibírat a místo krajkového prádélka by spala neumytá v roztrhaném ušmudlaném starém pyžamu. Sice zacházíme do extrémů, ale připomíná vám to trochu vás?

Převeďte tuto situaci na sebe - zkuste svůj protějšek překvapit třeba dobře padnoucím spodním prádlem nebo v dlouhodobějším měřítku i vypracovanější postavou. Vy budete sami se sebou spokojenější a partnerka bude příjemně překvapena.

Muž na úrovni

Spousta párů, které jsou spolu již delší dobu, již před sebou nemá žádné bariéry a nemají problém například s plynatostí. Je to samozřejmě pro muže pohodlnější, ale není na škodu zůstávat na jednu stranu "mužem na úrovni". Pokud nemáte problém s tím se občas neumýt, neoholit se, nebo si nahlas říhat před partnerkou, přitažlivost vyprchá ještě rychleji. Snažte se tedy pro partnerku zůstat takovým, jací jste byli, když jste se seznamovali, do toho muže se totiž zamilovala.

Pokud na ni chcete zapůsobit ještě více, vyvarujte se stereotypu - pořiďte si nový parfém, pozvěte ji na večeři, uchovejte si zkrátka své kouzlo.

Sexuálně přitažlivý i po letech

Už jste přemýšleli nad otázkou, zda po vás bude partnerka prahnout i po letech? Zkuste zapřemýšlet, jak byste mohli pro partnerku zůstat přitažlivým. Snažte se být tím, do koho se zamilovala. Zřejmě ji nebude přitahovat obtloustlý lenoch, když se s mužem seznámila jako s vypracovaným sportovcem.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |