MENU - zobrazit / skrýt

Jak mimo ložnici žena pozná, že jste dobří v posteli


Všude hlásají: “Udržujte v posteli vášeň!” Fungující sexuální život je kořením partnerského vztahu. A dnes pro vás máme 6 věcí, které o vás ženě prozradí, že jste dobří v sexu a že víte, co děláte.
Když jde o to uspokojit ženu v ložnici, vždy na věc nahlížejte jako na vstupní investici. Nestačí být dobrý jen na začátku vztahu. Naopak jde o to, položit slušné základy, které ovšem budou mít ještě slušnější potenciál. A to žena musí jednoduše poznat. Pak bude o další řádění škemrat.
 

1/ Zapomeňte na sobectví – alespoň na chvilku

Snažíte se získat vytouženou ženu. Pozvete ji na večeři, ona si objedná něco dietního a do 5 minut pošilhává po vašem talíři Podělíte se? ANO, I když to bytostně nesnášíte. Zvyšuje to totiž vaše šance. A v sexu je to stejné. Žena si musí vaše chování vyložit, že Vám jde zejména o její uspokojení. A váš orgasmus? Klidně počká, Vy jste tu pro ni – to bude do budoucna milionová investice.

2/ Dlouhá předehra – o to vám jde především

Dlouhá předehra – přeloženo ženou – nejde jen o sex samotný. Ať už ano nebo ne, předehra je jistota. A pamatujte, během předehry je daleko menší riziko, že se cokoli pokazí, jak tomu může být u vlastního sexu. Takže v klidu a na jistotu.

3/ Chce velet? Nechte ji

Mimo ložnici si můžete občas dovolit nechat ženu převzít iniciativu. Chce řídit? Nechte se vozit. Existují dva typy žen. Jedny se rády podřídí a nechají iniciativu na muži. Ale existují i takové, co chtějí být u kormidla – alespoň někdy. Hlavně nepředpokládejte a nehádejte, jaký typ jste zrovna potkali. Raději se rovnou zeptejte. Žena to dozajista ocení.

4/ Pořád se na něco neptejte.

Jednoduše, úplně klidně si troufněte vymyslet plán na rande, aniž byste se ptali, co chce dělat. Alespoň občas. Stejně tak se neptejte v posteli, jestli se jí to líbí. Ženy spíše přejdou něco, co se jim zrovna nevyhovuje, než aby vám vysvětlovaly, jak to máte dělat.

5/ Máte na to vydržet.

V tomto případě nejde jen o to, vydržet dlouho. Spíše o zapojení tzv. strategického ústupu. Jednoduchý příklad – pokud přijdete na grif, který ji rozpaluje při orálním sexu, nezůstanete u něj také celou dobu. Jen ji trochu nalaďte a postupně se k němu vracejte. Při každém návratu vás bude oslavovat jako hrdinu.

6/ Buďte rovnocenný partner

Jestliže chce na třetím rande vyzkoušet skydiving, jděte do toho. Ukažte jí, že se umíte odvázat. A když budete mít naplánované divoké dovádění a ona bude chtít romantický mazlivý sex, ustupte. Vaše chvíle přijde, a až bude mít přání nespoutané vášně, je vaší povinností hodit všechny zábrany za hlavu.
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande | romantika


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE