Jak ji pozvat na rande?


Pozvat někoho na rande se může stát pro někoho jednou z nejhorších nočních můr. Strach z odmítnutí vás až nesmyslně svazuje. Zbytečné obavy vás mohou připravit o skvělé první rande. Jak tedy na to?

1. Mějte na paměti, že zas tak o moc nejde!

Nezapomínejte na to, že v moři je spousta dalších ryb. Přestaňte se klepat z odmítnutí. Nezveličujte celou situaci a nebuďte zbytečně nervózní. Vždyť to nejhorší, co se vám může stát, je to, že vás odmítne. Kvůli tomu se vám však svět nezhroutí. Milióny lidí po celém světě se potýkají s odmítnutím.

2. Běžte na to jednoduše

Řekněme, že se už znáte. Pokud již máte její telefonní číslo, není nic špatného na tom poslat jí zprávu s pozvánkou na rande. Zjednodušte to a netlačte příliš na pilu: „Ahoj, myslím si, že jsi opravdu skvělá a rád bych tě někdy vzal na večeři. Dej mi vědět, jestli bys šla.“ Nepište několika stránkový dopis o tom, jak je úžasná a jak se k sobě hodíte. To ji spíš odradí. Ani jí neposílejte obrovský puget růží k ní domů. Tím jen docílíte toho, že se bude cítit daleko víc pod tlakem. Chcete přeci, aby se cítila co nejvíce uvolněně.

3. Pokud ji chcete pozvat na rande osobně, ujistěte se, že ji zastihnete v dobré náladě

Vypadá vystresovaně nebo dokonce naštvaně? Pobíhá rychle z místa na místo a zmateně odpovídá na telefony? Sledujte její řeč těla. V těchto situacích se vyvarujte pozvání na rande. I když se jí možná líbíte, v těchto situacích si koledujete o možné odmítnutí.

4. Zjistěte se, jestli nemá přítele

Nechcete přeci pozvat na rande zadanou ženu. „Ahoj, promiň, jestli obtěžuju, ale jak jsem tě zahlédl, napadlo mě, jestli máš přítele.“ Pokud ne, skvělé, požádejte ji o číslo. Pokud ano, jen se usmějte a prohoďte: „Nevadí, přeju pěkný den!“

5. Usnadněte jí to

Ženy netuší, jak budete reagovat na odmítnutí. Takže vás mohou nepřímo odmítnout namísto přímého „Ne“. Mohou se zdvořile usmát a říct věty typu: „Děkuji, možná někdy jindy“, nebo vám budou tvrdit, že se musí vrátit ke svým kamarádům, se kterými jsou v baru. V těchto případech jí to usnadněte a netlačte na ni. Možná tak zvýšíte své šance. Prohoďte věty typu: „Bez obav“ nebo „Jasně, chápu.“ A zároveň dodejte: „Rád bych měl tvoje číslo, budu tam u toho stolu, pokud bys změnila názor.“

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |