MENU - zobrazit / skrýt

Jak ji dostat zpátky


I když jste se rozešli před pár dny, týdny či měsíci, vy se stále přes svou bývalku nedokážete přenést, neboť podvědomě cítíte, že právě ONA byla ta pravá. Co teď? 

1. Čas

Nechte si nějakou dobu na rozmyšlenou. Hned po rozchodu jí nevolejte, nepište, nečekejte na ni před domem, zkrátka čas a samota vám pomůže utřídit si myšlenky, jestli opravdu stojí o ni bojovat.

2. Zaměřte se na své potřeby

Během single období nepodléhejte depresím. Jděte ven s kamarády, zajděte do posilovny, začněte s novým koníčkem. Zaměřte si na to, co chcete VY, na to, co vám dělá radost. Navíc není nic víc sexy než chlap, který ví, co chce, má své zájmy a nebojí se jít za svými cíly. Jestliže se začnete litovat, přestanete vycházet mezi lidi, opravdu si myslíte, že by to s vámi nějaká vydržela?

3. Snažte se pochopit, co se ve vašem vztahu pokazilo

Prvním krokem k tomu, abyste svou bývalku dostali zpátky, je porozumět tomu, proč jste se vlastně rozešli. Kde nastal problém. Navíc žádná žena vás nevezme zpátky, pokud nepochopíte, proč vlastně k rozchodu došlo.
Snažte se odpovědět na následující otázky:
- Co vám řekla těsně před rozchodem?
- Zaznamenali jste nějaké náznaky o blížícím se rozchodu?
- Řekla vám, proč vás již nemiluje?

4. Kontaktujte ji

Splnili jste všechny předešlé body a stále ji chcete zpátky? V tom případě nastal čas, abyste jí o sobě dali vědět. První kontakt po rozchodu je důležitý. Neposílejte jí zprávy typu „musíme si promluvit“, nebo „Chci se k tobě vrátit“. Ty by spíš měly opačný efekt a dotyčnou ženu byste nejspíš odradili od společné schůzky. Ukažte jí svou jemnější a zábavnější stránku, kterou poznala na začátku vašeho vztahu.

5. První schůzka po rozchodu

I když to může znít jako klišé, snažte se zachovat klidnou hlavu. Schůzku naplánujte přes den, co třeba oběd či zajít jen na kafe? Zkrátka jako byste se měli sejít s kamarádkou. Večeře, květiny, romantické vzkazy by byly až příliš. To vše by působilo, že se až moc snažíte a budete vypadat zoufale. Spíše se zaměřte, aby vaše schůzka byla vtipná, netlačte zbytečně na pilu.

6. Snažte se udržet vaše pravidelné schůzky

Jestliže i po první porozchodové schůzce stále o ni stojíte, udržujte s ní kontakt. To, jestli o ni stále stojíte, se vám snažím připomínat u každého bodu, protože existuje řada mužů, kteří usilují dostat svou bývalou zpátky, i když o ni prakticky již nestojí.

7. Řekněte to

Sešli jste se už několikrát a vy pořád po ní toužíte? Řekněte jí, co jste se naučili od vašeho rozchodu. Povězte jí, že už chápete, proč jste se rozešli a pracujete na nápravě, aby k podobným nedorozuměním nedocházelo. Chcete jí přece ukázat, že jste dospěli a záleží vám na ní.

8. Pracujte na tom

Pokud souhlasila s návratem, nyní je třeba skutečně začít pracovat na vašem vztahu. Ze začátku to bude chtít hodně trpělivosti a také vzájemné komunikace. Jestliže se vám to podaří, tento vztah jen tak neskončí.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE