Hugh Hefner aneb Muž, který žije sen milióny mužů


Hugh Marston Hefner tvrdí, že za svůj život spal s více než dvěma tisíci ženami. 9. dubna slaví tento zakladatel Playboye své 88. narozeniny. Které ženy prošly jeho postelí? A jak se mu podařilo dosáhnout takového úspěchu?

Student s nadprůměrným IQ

Narodil se v Chicagu. Oba jeho rodiče, matka Grace Caroline a otec Glenn Lucius Hefner, pracovali jako učitelé. Po své matce zdědil švédské předky, po svém otci zase německé a anglické. Přes jeho nadprůměrné IQ 152 dosahoval ve škole jen průměrných výsledků. Svůj čas raději věnoval kreslení karikatur a psaní novin. Po střední škole se Hugh živil jako spisovatel pro vojenské noviny v americké armádě (1944 – 1946). Může se chlubit titulem z psychologie a také z kreativního psaní a umění.

Cesta za snem

V roce 1953 přišel Hugh s nápadem založit vlastní časopis. Aby jej však mohl realizovat, potřeboval peníze. Díky řadě investorů včetně jeho matky se mohl rozjet jeho plán (celkem 8 tisíc dolarů). Časopis se původně jmenoval „Stag Party“ (Rozlučka se svobodou) a zřejmě ani Hugh netušil, jaké slávy s ním dosáhne. Nakonec se však rozhodl pro název „Playboy“, aby si jej lidé nepletli s jiným magazínem jménem „Stag“. Tento celoživotní demokrat chtěl, aby bylo jeho časopis anti-puritánský a svobodně se vyjadřoval ke všem tématům. Psal se prosinec 1953, na první obálce se objevila božská Marilyn Monroe a Hugh si mohl připsat 50 tisíc prodaných kusů. (Zajímavým faktem je, že Hugh Hefner vlastní hrobku vedle Marilyn, kde chce být po své smrti pochován).

 

 

Úspěšný Playboy

Poté, co se Hugh rozvedl se svou ženou v roce 1959, začal život po boku krásných žen a divokých párty. Do své vily zval dívky, které mu zpříjemňovaly volné chvilky. Jeho nejlepší sexuální zážitek? „Během mých narozenin mi přítelkyně dala ten nejlepší dárek. Pozvala 17 svých kamarádek, to byla jízda.“ Chodil například s dvojčaty Shannonovými, ano s oběma najednou. Jeho postelí prošla řada playmate objevujících se v Playboyi. Například Isabella St. James vydala v roce 2006 knihu o životě s Hefnerem. Za dva a půl roku prý s ním strávila souloží 15 minut.
Playboy Enterprises vlastnil modelingové agentury, hotely, kasina, nahrávací společnost, nakladatelství, televizní či filmovou společnost. Roku 1971 prodával již 7 miliónů výtisků měsíčně. Stal se tak nejprodávanějším a nejvlivnějším magazínem pro muže nejen v Americe. Magazín si stále nachází své čtenáře i v současnosti, jeho prodejnost však klesla.

 

 

Život po boku zajíčka

Byl třikrát ženatý: „Když jsem byl ženatý, nikdy jsem nepodváděl. Vynahradil jsem si to později. To víte, musíte se držet ve formě,“ prohlásil otec čtyř dětí. V letech 1949 a 1959 byl ženatý s Mildred Wiliams. Podruhé se oženil po třiceti letech s playmate Kimberley Conrad, manželství však skončilo v roce 2010. Momentálně je opět ženatý s Crystal Harris, jenž je mladší o 60 let. A podle jeho slov se zase cítí zamilovaný: „Všichni naši přátelé si myslí, že to byl osud. Jen lidé, kteří nás neznají, odsuzují náš vztah.“

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |