Hasič nebo lékař? Proč uniformy tak lákají?


Hasič nebo lékař? Proč uniformy tak lákají?

Zdroj: pixabay.com

Je to u vás už v posteli trochu nuda a potřebovali byste sexuální hrátky trochu okořenit? Zkuste uniformu. Na některé ženy má přímo magický vliv. Sexuální fantazie jsou uniforem plné. Dokonce se i vědci zabývají tím, proč má stejnokroj u druhého pohlaví takový úspěch. Proč jsou stejnokroje tak sexy? Co se líbí mužům a naopak ženám? A které uniformy raději nepoužívat?

Co je na uniformě vůbec přitažlivé? Odborníci zkoumali i tuto oblast a zjistili, že osoby oblečené ve stejnokroji vykazují pro protějšek vyšší dávku sebedůvěry. Zkrátka, když evidentně patříte k nějaké skupině, sebedůvěru máte větší. A s tím souvisí pohled, držení těla a celkový výraz. Voják, policista, pilot nebo hasič je tak doslova magnetem pro něžné pohlaví. Muži zase tajou při pohledu na stejnokroj zdravotní sestry. Tam to souvisí ne s hrdinstvím ale s tím, že sestřička je pečující bytostí, která vám splní každé přání. Podobně jako servírka, letuška. Pak je tu aspekt nevinnosti jako třeba školačka či jeptiška.

Lidé v uniformách také působí velmi autoritativně. Obzvlášť dobře to funguje u bílých plášťů lékařů. To již potvrdil i výzkum, který se specificky zaměřil na vnímání lékařů v bilých pláštích a lékařů, kteří byli oblečeni ležérně. Ti, co byli oblečeni v bílém plášti, budili vyšší důvěru, ale zároveň působili i fyzicky přitažlivěji. Pak je zde ještě jeden pohled. Že lidé jsou přitahování uniformou, kterou třeba sami nosí. Předpokládají, že i když ten druhý má stejnou uniformu, má podobné myšlení.

Když se to vezme všechno dohromady, lidé, kteří mají uniformu, vypadají sebevědomě, upraveně a budí autoritu. S tou už ruku v ruce kráčí sex-appeal. Možná by jen člověk měl zapřemýšlet, že ne každá uniforma je to pravé ořechové. Třeba jako popelář přílš vášně nerozdmýcháte. I když, kdo ví. Existuje řada obchodů s výběrem nejrůznějších kostýmů, můžete vyzkoušet, co vaši přítelkyni rozparádí.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |