Fundawear - vibrující spodní prádlo


Zrovna to na vás přišlo a vy máte svou lásku na druhém konci světa? Díky Fundawear, vibrujícímu spodnímu prádlu, žádný problém. Společně si tak můžete užít plno vášně i na vzdálenost několik tisíc kilometrů. Jak to funguje?

Známý výrobce prezervativů, společnost Durex, respektive jeho australská pobočka, představila unikátní spodní prádlo, které je vybaveno malými miniaturními vibrátory. Ty se ovládají pomocí speciální mobilní aplikace a smartphonu.

Udělej mě smartphonem

Každý košíček podprsenky obsahuje pět miniaturních vibráotrů, v pánských boxerkách jich najdete vše. Toto spodní prádlo si partnerka a partner obléknou na sebe. Do smartphonu si nahrají aplikaci, která umožňuje na dálku ovládat spodní prádlo partnera nebo partnerky. Přejížděním tlačítek se ihned spouští vibrační motorky a vzájemně se tak na dálku uspokojujete.

Vibrační spodní prádlo Fundawear stále prochází vývojem a zatím není jasné, kdy dojde k běžnému prodeji. Prozatím nebyla stanovena ani předběžná cena. Bude však zajímavé sledovat, kolik párů podlehne zvědavosti a pořídí si zřejmě hodně očekávanou novinku.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti
Video Durex Fundawear -- The technology© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |