Co vše se traduje o nevěře


Ačkoliv je to smutné, nevěra je v dnešní době všude kolem nás. Spousta z nás s ní má vlastní zkušenosti. Ty, co si ji zatím nezažili, můžeme považovat za šťastlivce. Co je ovšem pravdou a jaké informace týkající se nevěry jsou pouze mýty?

Nevěra - rozchod?

Ano, je pravda, že nevěra většinou končí ukončením vztahu, partner zkrátka neunese zneužití jeho důvěry. Ale je tady to "většinou." Spousta párů pokračuje ve vztahu i po nevěře, dokonce to v některých případech jejich důvěru a pouto prohloubilo. Záleží ovšem na okolnostech a vlastnostech obou partnerů.

Manželství, které není podle představ, vede k nevěře

Každý svého štěstí strůjcem. O problémech ve vztahu je potřeba mluvit a ne si je nechávat pro sebe a odbíhat za milenci případně milenkami. Dle průzkumu si též většina lidí přímo před nevěrou myslela, že jejich vztah je ideální.

Jak je to se sexem?

Tezi "Nevěra není jen o sexu." můžeme též považovat za mýtus. Ovšem můžeme ojediněle narazit na případy, kde jeden z partnerů hledá něco, co mu ve vztahu chybí, a není to sex - například porozumění. Ale většinou jde právě pouze o pudy a sex.
Tvrdíte, že když s určitou osobou vyloženě nemáte pohlavní styk, tak se nejedná o nevěru? V tomto případě vás musíme zklamat. Když jinému člověku popisujete své nejtajnější touhy, posíláte si lechtivé zprávy a jiné intimnosti, svým způsobem se o nevěru jedná.

Jednou nevěrný, vždy nevěrný

I tuto tezi nemůžeme považovat za holý fakt. Najdou se jedinci, kteří když podvedou poprvé, podvedou i podruhé, ale proč házet všechny do jednoho pytle. Spousta lidí se z nevěry poučí a vnímají ji poté jako odpornou. Musíme brát ohled též na okolnosti - stát se to může každému.


Nevěra může být i se stejným pohlavím. Foto: foter.com

Nehezcí lidé jsou věrní

Věta, kterou můžeme označit jako naprostý blábol. Je pravda, že sebevědomé mladé krásky a krasavci vědí, že si to "můžou dovolit", ovšem nejedná se o jedinou skupinu, která táhne k nevěře. I velice nesebevědomá žena, která není v manželství spokojená, může být nevěrná…

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |