MENU - zobrazit / skrýt

Dámská kabelka? Raději ruce pryč!


Také se občas divíte, co všechno nosí vaše drahá polovička v kabelce? Trnete, jestli tam dokonce už něco nežije? Alespoň to tak někdy vypadá, když posoudíme její objem a váhu. Pokusíme se vám tajemství dámských kabelek trochu poodhalit. Nebudete tomu věřit, ale i na toto téma se organizují průzkumy. A co jeden takový přinesl?

Tak třeba právě Britky se pochlubily zvláštnostmi, co nosí ve svých kabelkách. Kromě pudrů, líčidel, peněženek, parfémů a mobilů to jsou například chlupy mrtvé kočky, panenka voodoo, čutora brandy, kus uhlí, brambora nebo třeba mačky (ty zřejmě v kabele nosí horlivé horolezkyně, tedy když zrovna potřebují odhodit tradiční batoh).

Další divné věci z kabelek

1. Starý naklíčený zázvor nebo česnek a cibule. Jak se to tam proboha dostalo? Prostě to dáma někdy koupila a v kabelce zapomněla.
2. Neskutečná změť účtenek, lístečků, jízdenek, papírových kapesníků. Co kdyby to někdy ještě potřebovala?
3. Taštičky. Taštička na peníze, taštička na doklady, taštička na make-up, taštička na tampony, taštička na léky.
4. Léky jsou další samostatná kapitola. Dáma jich má několik druhů, co kdyby rozbolela hlava nebo se nadmulo břicho.
5. Náhradní kalhotky...to je takové, co kdyby...
6. Rozblemcané krémy, pudry a oční stíny. Ano, i když na ně má taštičku, některé se zkrátka ze zajetí vymaní.
7. Drobné. Ano, tady také některé prostě utečou z přesně jen a jen jim určené taštičky. Co na tom, že v součtu jich je za tři stovky a kabelka váží metrák.
8. Prázdné obaly od žvýkaček - desítky. Svěží dech je potřeba mít v každém okamžiku a papírek se prostě v kabelce ztratí.
9. Gumičky do vlasů a sponky. Ano i na tyhle věci se v kabelce nachází taštička, ale samozřejmě několik dezertérů se povaluje mezi papírky a rozpatlanými krémy.
10. Pokud má vaše drahá malé dítě, kromě výše zmiňovaného tam ještě najdete: hračky, klacíky, kaštany, kamínky či nedolízaná lízátka, ale i mrtvé broučky.

Pokud někdy budete mít nutkání v dámské kabelce něco hledat, raději na to zapomeňte. Pokud si vaše polovička kabelku často mění podle toho, co má právě na sobě, máte naději, tyto ženy mají kabelky o trochu přehlednější.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE