Cristiano Ronaldo – život milionáře z Realu Madrid


Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro slaví dne 5. února své 28. narozeniny. Stal se jedním z nejdražších fotbalových hráčů v historii po přestupu z Manchesteru United do španělského týmu Real Madrid. Kdy odstartovala jeho hvězdná kariéra? Kolik vydělává ročně? A které ženy prošly jeho postelí?

Fotbalové začátky a kariéra

Cristiano se narodil ve městě Funchal na ostrově Madeira v Portugalsku. Profesionální kariéru odstartoval se Sporting Lisabon v rodném Portugalsku. Záhy si jeho nesporného talentu všimly i další evropské týmy. V roce 2003 otevřel Sporting nový stadion a k přátelskému utkání pozval Manchester United. Hráči anglického týmu byli Ronaldem natolik uchváceni, že přiměli Alexe Fergusona, aby jej získal co nejrychleji. Ten za něj zaplatil 15 miliónů eur a Cristiano se stěhoval do Anglie. Ronaldo se však netajil tím, že by rád hrál ve Španělsku. Jeho sen se splnil v roce 2009, kdy přestoupil do hvězdného Realu Madrid.

Rodina

Ronaldo je nejmladší ze čtyř dětí – má dvě sestry Elmu a Lilianu a bratra Huga. V roce 2010 se mu narodil syn Cristiano junior, jehož matkou je údajně neznámá americká číšnice, které měl fotbalista zaplatil za doživotní mlčení 300 milionů korun. A údajně plánuje větší rodinu než David Beckham, ve kterém se shlédl. V současné době randí s ruskou modelkou Irynou Shayk. 

Peníze až na prvním místě?

„Bílý balet“ za něj zaplatil 93,9 miliónů eur. Se svými příjmy se Ronaldo řadí mezí nejbohatší sportovce světa. Podle listu Marca vydělává v přepočtu 250 miliónů korun. V minulém roce se však nechal slyšet, že je smutný a novináři okamžitě přišli s informací, že by chtěl zvýšit plat. Sám Ronaldo se k celé situaci vyjádřil takto: „Moje prohlášení, že jsem v Realu nešťastný, vzbudilo pořádný rozruch. Obviňují mě z toho, že chci víc peněz, ale přijde den, kdy se ukáže, že to není pravda.“ Smlouva s hvězdným fotbalistou vyprší v roce 2015. Podle dalších informací bylo Lionelu Messimu nabídnut stejný plat, což bylo to, co se Cristianovi nelíbilo: „Nechci říkat, kdo z nás dvou je lepší, ale kdybych to hodnotil, podíval bych se, kdo v posledním roce vyhrál důležitější trofeje,“ uvedl k tomuto tématu Ronaldo, držitel Zlatého míče z roku 2008.

Ronaldovy ženy

Slavný útočník neslaví úspěchy jen na hřišti. Jeho postelí prošla řada žen. Jeho bývalá přítelkyně Nereida Gallardo tvrdí, že měl údajně 80 tisíc milenek.

Podívejte se na jeho nejkrásnější přítelkyně:

Nicole Minetti

Nereida Gallardo

Letizia Filippi

Irina Shayk

 

Co jste možná nevěděli:

• jeho idolem v mládí byl Diego Maradona
• jeho oblíbenou herečkou je Angelina Jolie
• krátce po příchodu do Velké Británie byl obviněn ze znásilnění, během vyšetřování si však údajně poškozená žena vše rozmyslela a zrušila žalobu, Cristiano byl následně osvobozen pro nedostatek důkazů
• jméno Ronaldo dostal po americkém prezidentovi Reaganovi
• během tiskové konference 12. srpna 2003 byl Ronaldo představen s číslem 7, přitom sedmička patřila v týmu Manchester United pouze legendám (toto číslo patřilo takovým hráčům jako byli George Best, Eric Cantona nebo David Beckham)

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |