Co když je její nejlepší kamarádka chlap?


Vztah s vaší novou přítelkyní se začíná slibně vyvíjet. Dokonce vás chce představit své rodině a přátelům. První dojem u nejbližší rodiny prozradí, jak se bude vyvíjet váš vztah. A co potom její kamarádi? Nepochybně byste měli zapůsobit i na ně. Jak však reagovat, když se z její nejlepší kamarádky vyklube chlap?

A navíc to není gay. Nejspíš je tajně zamilovaný do vaší přítelkyně. Ví o ní naprosto vše, se vším se mu svěřuje. Co když bude chtít ze žárlivosti schválně sabotovat váš vztah? Najednou si začnete představovat ty nejhorší možné scénáře a začnete žárlit. Jak to zvládnout? Máme pro vás pár tipů.

1. Nejdříve se uvolněte

Možná se vám v hlavě honí všechny ty romantické filmy, které znáte z vyprávění, kdy nejlepší kamarád ze střední školy se tajně užírá láskou ke své kamarádce, vyzná se jí ze svých citů, ona opustí svého současného přítele a žijí spolu šťastně až do smrti. Zabrzděte! Hollywood chrlí nespočet filmů, a pokud se něco stalo na filmovém plátně, neznamená to, že se musí stát i v reálném životě.

Nezapomeňte na to, že i když její nejlepší kamarád vypadá jako sexy model z plakátu, ona jej zařadila do přátelské zóny. Jen a pouze jako svého nejlepšího kamaráda/bráchu, a nic víc.

2. Nejistota není sexy

Je zcela normální mít řadu otázek, proč je její nejlepší kamarádka vlastně chlap. Jedním z možných způsobů, jak se zeptat, aniž byste vyzněli žárlivě či zoufale, je tento: „Tvoje nejlepší kamarádka je chlap? To je super. Jak dlouho se znáte?“

V žádném případě byste však neměli reagovat takto: „Tvoje nejlepší kamarádka je chlap? To je trochu divné, nemyslíš? Spali jste spolu? Ani během nějaké opilecké noci na vysoké? Jak vůbec vypadá? Myslíš si, že je atraktivní?“

Touto reakcí jí jen sdělíte, že si nejste jisti svým vztahem. A také to, že nemůžete vystát ani jiné chlapy v jejím životě, což je pro ni varovným signálem.

3. Seznamte se s ním co nejdříve a snažte se udělat ten nejlepší dojem

Čím dříve se oba setkáte, tím lépe. Verze nejlepšího kamaráda v reálném životě není nikdy tak zastrašující jako verze ve vaší hlavě.

Navrhněte neutrální prostředí. Odolejte pokušení se předvádět či soutěžit. Nezapomínejte, že ten chlap je nejlepší kamarádkou vaší přítelkyně, takže bude sledovat každou vaši reakci a poté ji barvitě líčit vaší holce.

Pozvěte ho třeba na pivo a přátelsky si popovídejte. Buďte kamarádští a on vás vychválí až do nebes.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |