MENU - zobrazit / skrýt

Co jste možná nevěděli o penisu II.


V návaznosti na první díl článku Co jste možná nevěděli o penisu, Vám přinášíme další zajímavá fakta o mužské chloubě.

I penis potřebuje cvičit

Člověk musí cvičit, aby byl zdravý. Stejně tak mužský penis. Je nutné, aby docházelo k pravidelnému krevnímu průtoku do oblasti genitálií. Přes pracovní den je jen málo příležitostí pro takové cvičení, proto si jej dostatečně užijte během REM fáze spánku.

Záleží vám na velikosti?

Váš penis je větší než si myslíte. Nejlepší zpráva dne? V tomto případě oči nejsou všechno. Penis je větší než si myslíte, protože určitá část je důmyslně skrytá lidským očím. Je to jako se stromem. Strom taky není tak velký jak vidíte. Pod půdou se skrývají kořeny a kolikrát opravdu pořádné. Co skrývá genitální oblast muže, odhalí až magnetická rezonance. Ale věřte, že pod povrchem se skrývá nemalá část. Navíc na snímku pořízeném MRI byste viděli, že tvar je opravdu zahnutý jako bumerang.

Opravdu se může zlomit

Navzdory obecně rozšířenému mýtu, penis se opravdu může zlomit. Nejedná se o klasickou frakturu – vždyť není zlomit co. Spíše je to tržné vnitřní zranění krví zaplněních topořivých těles a velmi bolestivé. Může k tomu dojít při opravdu bizarních sexuálních polohách a nadměrném zakřivení penisu. Postižený musí ihned vyhledat lékařskou pomoc, jinak hrozí zjizvení tkáně, deformace a poruchy erekce.

Nejstarší penis zvířecí říše

Nejstarším živočichem s obdobným genetickým vybavením, jaké má člověk – muž, je mořský živočich Colymosathon Ecplecticos. Jedná se o zástupce lasturnatek, a jeho název v překladu z řečtiny znamená Plavec s velkým penisem.

Obřízka

Předkožka obřezaného novorozence, může vyprodukovat 23.000 metrů čtverečních kůže. Tohoto faktu se ihned chopili lékaři zaměřující se na popáleniny. Ovšem počet obřezaných není tak vysoký, jak by se mohlo zdát. Pouhých 30% celosvětové mužské populace si prošlo touto procedurou.

Nejobletovanější penis

Nejpoužívanější penis byl královský. Úplně 100% jistota sice není, ale prý nejpoužívanější penis patřil králi Fatefehi z Tonga. Údajně byl král schopen v letech 1770 – 1784 deflorovat 37.800 žen. Jen pro představu tento počet představuje 7 panen na den, případně na noc.

Centrum všeho

Ejakulace nesouvisí s mozkem. To by vám asi potvrdila i kterákoli žena. Přes všechny možné podněty, které z mozku vycházejí je v tomto případě za vyvrcholení odpovědná část páteřní míchy.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE