Co jste možná nevěděli o penisu


Sedm faktů o mužském penisu. Který je podle vás ten nejzajímavější?

Žádný penis není stejný

Na světě neexistuje stejný penis, jako je ten váš. Rovný, zahnutý, tenký nebo tlustý, tvar a tloušťka je prostě jedinečná. Navíc, přibližný tvar a velikost penisu jsou dědičné.

Masáží zvětšíte svůj penis

Než do sebe začnete rvát všelijaké přípravky na zvětšení penisu, vyzkoušejte nejprve arabskou masáž Jengling. Penis chytnete mezi palec a prsty a budete ho každý den masírovat minimálně půl hodiny. První výsledky by měly být vidět do roka. Úspěch zaručit neodkážeme, ale za zkoušku nic nedáte.

Existují dva typy penisů

Věděli jste, že existují dva druhy penisů? První z nich se při erekci zvětší a prodlouží a má ho až 75% mužů. Ten druhý je velký stále, i v klidovém stavu a při erekci se již tolik neprodlouží. Tím se chlubí jen 21% mužů.

Kouření škodí penisu

Cigaretový kouř není přiliš velký kamarád s erekcí a pokud jste vášnivý kuřák, raději s tím sekněte. Kouření může penis zkrátit až o centimetr, dochází totiž ke kornatění žil a nedostatečnému prokrvení mužské chlouby.

Rozlišujeme tři tvary penisů

První typ nazývaný cylindr znamená, že velikost žaludu je stejná jako zbývající část mužského přirození. Flakón je název pro žalud, jakožto nejtlustší část penisu. Kužel je opak - žalud je nejtenčí část.

Obézní lidé mají menší penis

Varování pro ty, kteří se rádi přežírají. Jestli nechcete být u žen kvůli vaší velikosti pro smích, nepřehánějte to s nadváhou. Za každých přibraných 15 kg se vám penis zmenší o dva až tři centimetry.

Erekce jako výstraha zdravotního stavu

Kvalita erekce prozradí, jak jste na tom se svým zdravotním stavem. Je-li slabá nebo nedostatečná, zřejmě na vás něco leze. Každým dnem tak může přijít angína, chřipka nebo únava.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |