MENU - zobrazit / skrýt

Co já jí dám pod stromeček? Mrkněte na naše tipy


Co já jí dám pod stromeček? Mrkněte na naše tipy

Zdroj: pixabay.com

Vánoce se blíží, a i když dospělí už na Ježíška nevěří, nějaký ten dárek to prostě chce. Marně si lámete hlavu co dát drahé polovičce, aby dárek neskončil v koši nebo zapomenutý někde ve skříni, popřípadě se nestal darem putovním? A nemusí jít jen o drahou polovičku, máme také sestry, matky, tchyně i babičky. Ty všechny se těší, čím je překvapíme...

Klasika nebo něco netradičního? Určitě záleží na vztahu, který s danou ženou máme. Babička asi nebude jásat nad erotickým prádlem a milenka se nezblázní z nového mixéru. O ženách v příbuzenstvu většinou nějakou představu máme a alespoň tušíme, co by je potěšilo. Oříškem může být partnerka. Buď ji chceme ohromit a nebo - pokud jste spolu déle - překvapit něčím, co od nás ještě nedostala.

Parfémy a kosmetika

Vypadá to jednoduše, zdá se, že tady nejde nic zkazit. Ale to je zásadní omyl. To co voní nám, nemusí vonět jí. Nejlepší je okouknout, co má v koupelně a podle toho se řídit. Těžko změní svou oblíbenou vůni, vyplatí se koupit tedy tu, co používá. Co se týká další kosmetiky, je lepší trochu investovat a třeba si nechat poradit od odborníků. Opět se vyplatí návštěva koupelny a okouknutí kosmetiky. A pokud si už opravdu nevíte rady, perfektní nápad je poukaz do obchodu. Ať si vaše drahá vybere, co chce.

Šperky

Šperkem ženu snad nemůžete urazit, tedy pokud jí nekoupíte levnou bižuterii, která po týdnu zčerná a nebo vaší partnerce způsobí alergickou reakci. I tady se vyplatí investovat. Náušnice, řetízky, náhrdelníky a přívěsky se hodí vždycky. Raději vybírejte mezi drahými kovy. Pokud kupujete prstýnek, jeden si od ní nenápadně půjčte, ať trefíte velikost.

Oblečení  

Kupovat ženám šaty je asi tou nejtěžší disciplínou. Jednak odlišné představy. Vy byste nejraději přítelkyni viděli v podvazkách, v minisukni a s velkým výstřihem, ona by raději třeba něco elegantnějšího. Trefit se do vkusu, velikosti, barvy a materiálu je zkrátka většinou nad mužské síly. Tak buď kupte jen nějaké doplňky a nebo raději opět poukaz do jejího oblíbeného obchodu.

Praktické dárky NE!

Milenkám, manželkám a přítelkyním nádobí, vysavače, žehličky prostě nedávejte. Tedy pokud si to opravdu ale opravdu vyloženě nepřejí. Ženy bývají vztahovačné, mohly by si to přeložit, jakože ne úplně dobře vaří a uklízejí a vy jim proto dáváte lepšího pomocníka.

Erotické hračky

Proč ne? Třeba se nejprve naoko zastydí, ale pak budou rády, že to mezi vámi stále eroticky jiskří. Vkusný vibrační strojek nebo hračka navíc potěší třeba i vás.

Technické věci

Ženy se nezříkají ani technických vymožeností. Radost udělá kulma, fén nebo třeba i nový telefon, tablet nebo notebook.

Zážitky

Tak tady už musíte svou drahou trochu víc znát. Musíte rozpoznat, jestli jí udělá radost seskok padákem nebo raději thajská masáž nebo kosmetické ošetření. Koupit můžete i poukaz do dobré restaurace nebo na welness ve dvou.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE