MENU - zobrazit / skrýt

Co chtějí ženy, abyste věděli


Nejeden muž by si přál vědět, co se ženě honí hlavou. Říkáte si, že je složité uhádnout, co žena doopravdy chce? Potom vám tento článek pomůže objasnit některé skutečnosti, co by ženy chtěly, abyste věděli.

Nevinné lži jsou v pořádku

Co jsi představit pod nevinnou lží? Otázky typu: „Sluší mi to víc než jí?“, „Vypadám lépe než ona?“. U takových otázek byste neměli příliš dlouho váhat a hlavně neodpovídat stylem: „Neřekl bych lépe, ale jinak.“ Pokud tedy netoužíte po hádce.

Když chceme více prostoru, stále toužíme po tom, abyste nám volali

Nemyslíme vždy doslova všechno, co řekneme. Jestliže máte s přítelkyní nějaké problémy a ona vás požádá o nějaký čas, aby si vše ujasnila, nesledujte ji domů a nečekejte přede dveřmi. Ale měli byste ji alespoň napsat, jak se má a jestli je v pořádku. Každá žena ocení, že máte o ní skutečný zájem a není vám lhostejná.

Líbí se nám, když trochu žárlíte

Žádná žena nechce chorobného žárlivce, který jí ztropí scénu, jenom když se podívá na jiného muže na ulici. Trocha žárlivost však není na škodu.

Nemusíte volat každý den

Především na začátku vztahu, během prvních pár měsíců, je dobré si udržovat trochu tajemnosti, váš protějšek nemusí vědět o každém vašem kroku. Nevadí nám, že chodíte ven s kamarády, pokud však kvůli nim nerušíte dohodnuté plány s námi.

Všímejte si malých detailů

Protože ty znamenají hodně. Její oblíbená čokoláda, jak má ráda připravené kafe po ránu, její oblíbený film. Zapamatováním si každého detailu dáváte najevo, že vám na ní záleží.

Přestaňte se zabývat svou váhou

Žádná žena netouží poslouchat o tom, že jste přibrali, nebo že nemůžete jíst tučná jídla, protože mají příliš kalorií. Toužíme po opravdových mužích, počítání kalorií nechte ženám.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE