MENU - zobrazit / skrýt

Co chce vaše žena najít pod stromečkem? Máme 3 tipy, jak ji zaručeně potěšit!


Vánoce jsou blíž, než si myslíte. A pokud jste, pánové, ještě nezačali s pořizováním dárečků pro své nejmilejší, máte nejvyšší čas. Nemáte tušení, po čem asi tak touží? Chybí vám inspirace? Máme hned několik tipů, jaký dáreček jí pod stromečkem rozzáří oči.

Ženu šperkem neurazíš,…

To je známá věc. Ať už vybíráte vánoční dárky pro přítelkyni, maminku nebo třeba sestru, myslete na to, že žádnou ženu neurazíte ničím, co se třpytí. Nemusíte hned utíkat do zlatnictví a utrácet nehorentní sumy za zlaté šperky. Ženě uděláte radost i vkusně zvolenou bižuterií. Ale pozor!

Nejdůležitější je odhadnout její styl. Zkuste se podívat na šperky, které nosí a vyberte jí šperk, který by s ostatními ladil. Dává přednost blyštivým kamínkům, přírodním materiálů, stříbru nebo zlatu? Nemusíte se bát, když se nakonec do jejího vkusu netrefíte. Už samotná snaha se bude cenit.

Tip: Pokud neplánujete svou milou pod stromečkem žádat o ruku, prstýnkům se raději vyhněte. Trapas, kdy si ona bude myslet, že ji žádáte o ruku a následný pláč, když zjistí, že to tak není, moc originálním vánočním dárkem opravdu není.

Zážitky jsou k nezaplacení

Pokud si přeci jen netroufnete na výběr šperku (a nedivíme se vám, pokud ne), vsaďte na zážitky. Zážitkové dárky jsou stále oblíbenější a na výběr je opravdu široká škála zážitků. Dárkový poukaz na masáž, pobyt v lázních, luxusní manikúru nebo třeba nějaký výlet udělá radost každému. Pokud navíc takový zážitek vyberete s ohledem na její koníčky, rozhodně nešlápnete vedle.

Tip: Erotické a sexy dárky jsou také formou zážitku. A určitě vám okoření vánoční svátky, ale rozhodně je jen tak nepokládejte pod stromeček a předejte si je hezky v soukromí.

Když vás nenapadá vůbec, ale vůbec nic

Pokud si nevíte s výběrem dárku rady a přeci jen uvítáte jakoukoliv radu, poptejte se kamarádek své nejmilejší, nebo zavítejte na vanocni-darky.cz. Najdete tam dárkový katalog, kde jednoduše zadáte, pro koho a jaký dárek sháníte. Případně můžete výběr upřesnit částkou, kterou chcete utratit, a z katalogu vyjede výběr tipů na dárky.

S výběrem dárečku vám přejeme šťastnou ruku!

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE