Chcete sex, pánové? Vyluxujte!


Chcete mít více sexu ve vztahu? Pak začněte pomáhat partnerce s domácími pracemi. Že je to hloupost? Studie kanadských odborníků potvrdila, že čím více pomáháte v domácnosti, tím se vaše šance na sex zvyšují. Čtěte a uvidíte.

Výzkumy ukázaly, že muži, kteří pomáhají s domácími pracemi, mají prokazatelně lepší sexuální život. Této studie se zúčastnilo na 1338 párů.

Výsledky výzkumu ukázaly, že pánové, kteří aktivně pomáhají svým partnerkám s domácími pracemi, mají lepší a také častější sex. Studie byla provedena v Německu a během pěti let bylo sledováno na 1338 párů. Autoři studie však byli překvapeni výsledkem. Proč? Německo je považováno za zemi s tradičními genderovými rolemi. Přitom mužům této země činilo menší problémy pomáhat v domácnosti než například v USA.

Je všeobecně známo, že ženy vykonávají téměř všechny domácí práce. Není se tedy čemu divit, že poté mají menší chuť na sex, když po práci musí nakoupit, vyluxovat, umýt nádobí… Jestliže začnete aktivněji pomáhat partnerce v domácnosti, ta bude mít více času pro sebe a také pro vás.

Autor Dr. Matt Johnson z Albertské university v Kanadě prohlásil: „V každém vztahu množství domácích prací záleží na každém páru, na jejich očekáváních, co by měl jejich partner vykonávat. U každého páru funguje něco jiného.” Dále dodává: „Jsou zde také značné kulturní rozdíly. Pokud bychom to brali logicky, očekávali bychom, že u Němců bude mít rozdělení domácích prací negativní dopad na sexuální život, neboť je to země, která si zachovává tradiční hodnoty v postavení muže a ženy. Bylo tomu však naopak.”

Tyto výsledky jsou však v rozporu s poslední studií, jež se objevila v časopisu American Sociological Review. Ta naopak uváděla, že muži vykonávající pravidelně domácí práce mají méně sexu.

Pokud však chcete, aby váš vztah fungoval, je třeba, aby se oba partneři podíleli na chodu domácnosti, vaší partnerku nebude věčně bavit všechno uklízet sama.

zdroj foto: flickr.com

 

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |