Chce být jen kamarádka a vy o tom ani nevíte!


Už jste někdy potkali ženu, která se vám líbila, udělali byste cokoli, abyste se líbil i vy jí? Vždy jste si na ni našel čas, vyslechl ji, nechal vyplakat na svém rameni a … nic dalšího se nestalo. Pozor! Zatímco jste čekali, až se do vás zamiluje, vstoupili jste do tzv. „ kamarádské zóny“. Že jste o tom neslyšeli? Je to místo, odkud není úniku. Zjistěte, jestli nejste zrovna tam…

1. „Mám tě ráda! Jako bráchu.“

Jestliže vám někdy řekla, že jste jako její bratr, jste tak hluboko v kamarádské zóně, že nemáte další šanci. Jestli ve vás vidí muže – bratra, je to pohled bez jiskry a příslibu jakékoli budoucí romantiky.

2. Ty žárlíš?

Líčí vám své problémy s ostatními muži? Podělí se s vámi o svoje city, které cítí k jiným mužům? To jste víc jejím psychologem než objektem touhy. V tuto chvíli máte dvě možnosti - buď jí řekněte, co cítíte nebo se prostě jen otočte na podpatku a zmizte. Poslouchat řeči o jiných mužích od milované ženy se podobá krutému mučení.

3. Říká vám všechno

Mimo podstatných věcí se s vámi podělí i o naprosto nudné pasáže jejího každodenního života – od menu k obědu až po počet vypadaných vlasů za den. To pro ni nejste potenciální partner ani právoplatná vrba, ale jen posluchač. Z posluchače se milenec nestane.

4. Chodí s jiným

Pokud se vídáte prakticky každý den, trávíte spolu čas a ona pak začne chodit s jiným, jste v samém středu “kamarádské zóny”. Jako správnému kamarádovi se vám pak už jen svěří, že s tím druhým má „motýly v břiše”. Tím je jasné, že jste se do jejího zorného pole navždy zapsal jen jako kamarád.

5. Sexuálně mimo

Ve fázi namlouvání je mezi dvojcí vzrušující sexuální napětí. Pokud je to jednostranné, je to kolikrát také patrné, ale marné. Je nám líto, kamaráde.

6. Flirtuje – ne s vámi

I když žena nevidí v muži hned budoucího partnera, nezávazně si s ním zaflirtuje – čas od času. Není to žádné svádění, jen drobná rozcvička. Jestliže se vám takové rozcvičky nikdy nedostalo, jste jen její kamarádka “s koulema”.

7. Parádí se – ne pro vás

Když vyráží na dámskou jízdu, věnuje přípravě značné úsilí a čas. A na vaši schůzku dorazí nenamalovaná, vlasy do culíku a na sobě vytahané triko? Je to jasné -  je jí jedno, jestli ji budete pokládat za sexy nebo ne. Zapomeňte na ni, nikam to nepovede.

8. Nevěří ve vaše komplimenty

Kamarádkám se komplimenty nevěří. Prostě si jen myslí, že jsou na ni hodné. Jestliže na kompliment odpoví: “To říkáš jen tak,” jste na stejné úrovni jako její kamarádka ze školy či z práce. Hledejte jinde.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |