Celebrity a první sex


Zajímá vás, kdo přišel o panictví již v osmi letech? Která celebrita se nechávala ráda řezat, nebo kdo se zapletl se synovcem Michaela Jacksona?

Anthony Kiedes: 12 let

Nemáme nic proti blízkému vztahu rodičů a dětí, Anthony však zašel až příliš daleko. Ve své autobiografi (Scar Tissue) se přiznal, že svůj první sex prožil s přítelkyní svého otce: „Byl jsem dost nervózní, ale Kimberly udělala prakticky všechno. Celou dobu mě navigovala.“

Sean Connery: 8 let

Tento muž, jenž se stal sex symbolem díky roli Jamese Bonda, začal se svým sexuálním životem již v 8 letech. „Bylo mi osm, ale nevím, s kým se to stalo.“ Uvědomuje si, že se to stalo již dávno, kdo však může zapomenout na své poprvé?

 

 

Angelina Jolie: 14 let

Když jí bylo 14, své panenství dala svému prvnímu příteli: „V momentu, kdy jsem chtěla cítit jeho blízkost, vzala jsem nůž a řízla ho. On udělal to samé.“

Kate Moss: 14 let

V biografii napsané o této britské topmodelce z roku 2004 se uvádí, že o své panenství přišla během rodinné dovolené na Bahamách.

 

 

Britney Spears: 14 let

Roky si lidé mysleli, že Britney přišla o panenství s Justinem Timberlakem. Byla to však až její matka, která vyšla s pravdou najevo. Ta v knize o své dceři uvedla, že zpěvačka svou první sexuální zkušenost prožila s fotbalovým hráčem na střední škole ve svém rodném městě – Kentwood Louisiana.

Kim Kardashian: 14 let

Kim přiznala Oprah Winfrey, že přišla o panenství ve 14 letech. S kým? S TJ Jacksonem, synovcem Michaela Jacksona, se kterým randila na střední škole.

 

 

Johnny Depp: 13 let

Johnny byl velmi divoké dítě. Pro magazín Rolling Stone uvedl: „O panictví jsem přišel ve 13 letech, do 14 jsem vyzkoušel všechny možné drogy, vloupával jsem se do zamčených tříd jenom abych viděl, co je za zavřenými dveřmi.“

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |