Bond. James Bond. Vychutnejte si trailer k nové bondovce!


Už uběhly dlouhé čtyři roky, kdy jsme naposledy viděli Jamese Bonda v akci. V dubnu 2020 vstoupí do kin nová bondovka a Daniel Craig se v ní opravdu zapotí. Postaví se mu ne pouze jeden zloduch, ale hned dva. Dlouho očekávaná bondovka Není čas zemřít se blíží.

Snímek se natáčel v Londýně, Norsku, Itálii a na Jamajce. Ve svých dřívějších rolích se ve filmu objeví Ralph Fiennes, Jeffrey Wright, Léa Seydouxová nebo Rory Kinnear.

 

James Bond bude čelit nečekaným výzvám

V traileru se ukazuje, že Bond nyní žije klidným ostrovním životem na Jamajce, to ovšem v jeho případě nebude dlouho trvat. Neočekávaná návštěva jeho starého kamaráda CIA Felixe Leitera má za úkol jej připravit na jeho další misi: zachránit uneseného vědce. Úkol se zdá být dostatečně jednoduchý - no, dostatečně snadný pro Bonda. Postupně však James přijde na to, že za celým únosem stojí záhadný nepřítel a zcela nová nebezpečná technologie, která způsobuje hromadná ničení.

 

Na scénu přichází starý známý

Zřejmě jste již zaslechli, že v roli Bondova nepřítele si střihne roli filmový Freddie Mercury – Rami Malek. V roli druhého nepřítele se však Jamesovi postaví jeho starý známý z předchozí bondovky Spectre, a to Christoph Waltz. Ten je v poslední bondovce sestřelen agentem 007 v jeho vrtulníku a zatčen. Možná Bond nejednou zalituje, že se jej tehdy nezbavil, neboť Waltz v roli Ernsta Stavra Blofelda se mu bude chtít pomstít.

Není čas zemřít (No Time to Die) bude Craigovým pátým a posledním tahem v legendární roli Jamese Bonda. V kinech se objeví 3. dubna 2020 bondovka s pořadovým číslem 25. Myslíte si, že to bude pecka, nebo propadák?

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |