Bude příštím agentem 007 žena?


Od té doby, co se internetem šíří zpráva, že příštím agentem 007 by se měla stát britská herečka a hvězda akčního snímku Captain Marvel, diváci doslova šílí. Bude opravdu příštím Bondem žena?

Změna pohlaví se nechystá

V poslední době řada lidí volá po rozmanitosti a kritizuje současný zábavní průmysl. Celá řada fanoušků však apeluje na to, aby se James Bond neměnil a nadále zůstal mužskou postavou.

V nadcházející bondovce s pořadovým číslem 25 se po boku Daniela Craiga objeví britská herečka Lashana Lynch v roli jeho protějšku. Nemusíte se však obávat. James Bond zůstane v dohledné době mužem. Anglická spisovatelka a herečka Phoebe Waller-Bridge uvádí: „Hodně se diskutovalo o tom, jestli je Bond stále relevantní, kdo vlastně je a jakým způsobem zachází se ženami. Myslím si, že je to hloupost. Myslím, že je jeho postava stále dosti významná,“ dodává.

 

Zatraceně sexy agentka

Sexy, chytrá, schopná. Nová postava Lashany Lynch udělá v roce 2020 docela dobrý dojem. Nejmenovaný zdroj údajně uvedl pro Daily Mail, že její první scéna zapůsobí na filmové diváky a jen tak na ni nezapomenou.

Na začátku filmu se objeví klíčová scéna, kdy M říká: „Pojď dál, 007.“ A v tom vstoupí Lashana. Bondovi se samozřejmě líbí a zkusí na ni pár svých triků, aby ji dostal do postele. Jeho obvyklé svádění však nezafunguje, z čehož bude zmatený. Na tuto agentku zkrátka Bondovy triky nezabírají a nehodlá mu skočit do postele. Tedy alespoň zatím.

Hlavního zločince ztvární filmovým Freddie Mercury

I když se z herečky Lashany Lynch stane agent 007, nebude z ní příští James Bond. Nenahradí tak hlavního mužského představitele bondovek. Daily Mail uvádí, že Craig i nadále bude hlavní postavou příběhu, která se postaví zločinci, kterého ztvární filmovým Freddie Mercury – Rami Malek.

 

V příštím roce tak do kin vtrhne poslední bondovka s Danielem Craigem. O kterém herci si myslíte, že by jej dokázal nejlépe nahradit?

 

zdroj foto: youtube.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |