Muži v černém se vracejí, už potřetí


Po deseti letech přichází do kin třetí pokračování sci-fi komedie Men in Black 3 spolu s Willem Smithem a Tommym Lee Jonesem. Nově se agenti J a K objeví také v 3D verzi. Smith se nechal slyšet, že ho nejvíce potěšila skutečnost, že jeho uši nezabírají většinu obrazovky.

Přinášíme vám několik zajímavých skutečností o filmu:

1. Will Smith se vrací na plátna po téměř čtyřech letech (poslední film, v němž se objevil, byl Hancock z roku 2008), během kterých se věnoval především své rodině a práci pro televizi. Tato pauza byla nejdelší v jeho kariéře od roku 1993.

2. S myšlenkou natočit další pokračování přišel Smith již během natáčení druhého dílu. Vymyslel dokonce i hlavní zápletku odehrávající se mezi agenty J a K: „Přišlo mi, že ač jsou obě postavy stále na plátně, tak o nich divák moc neví. A právě o vztahu mezi nimi je třetí díl především.“

3. Režisér Barry Sonnenfeld, který také režíroval první dva díly, začal svou kariéru v pornografickém průmyslu jako kameraman. O nápadu Willa Smithe dodává: „Will měl úžasnou ideu o cestování v čase. Trojka se tak z velké části odehrává v 60. letech, kam se vrací agent J. Bylo to úžasné vrátit se do doby prezidentování J. F. Kennedyho, ale také do doby, kdy celý svět sledoval lety Apolla na Měsíc.“

4. Nově se ve třetím díle objevil herec Josh Brolin, který ztvárnil mladého agenta K. „Jestli jsme se něčeho báli, tak právě výkonu Joshe Brolina,“ vtipkoval Will Smith. „Ale dopadlo to výborně, Josh to zvládnul“.

5. O roli Borise se ucházel anglický komik a herec Sacha Baron Cohen známý například z filmu Borat.

6. Jedná se o druhý film produkovaný Stevenem Spielbergem, ve kterém se objevilo Apollo 11. Prvním filmem byl Transformers: Dark of the Moon.

7. Agent J (Will Smith) cestuje časem z roku 2012 do roku 1969, tedy o 43 let zpět. Josh Brolin, který ztvárnil mladého agenta K, je ve skutečnosti o 21 let a 5 měsíců mladší než Tommy Lee Jones.

8. Ve filmu si zahrála i Nicole Scherzinger.

9. Men in Black 2 byl uveden ve stejném roce jako Spider-Man. Men in Black 3 po deseti letech vstupují do kin ve stejném roce jako The Amazing Spider-Man. Náhoda?


 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zábava | celebrity


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |