3 akční hry zdarma, které si musíte zahrát


Každý správný chlap má někdy chuť se odvázat u opravdové akční střílečky. Pokud Vás tyto myšlenky popadly právě teď, podívejte se na tři nejlepší akční hry, které Vás do světa opravdových mužů zavedou zcela zdarma.

Wolfenstain: Enemy Territory

Nejspíš si teď říkáte, co je to za nesmysl, začínat hrou jako je Wolfenstain. Doby se ale změnily a stará pixelová střílečka již dávno není jediným počinem těchto vývojářů. Nový Wolfenstain: Enemy Territory představuje neskutečně nejen graficky propracovanou multiplayerovou hru, kterou si můžete zahrát nejen proti počítačovým nepřátelům, ale i po internetu nebo LAN.

Ve hře si můžete vybrat ze šesti základních map. V každé z nich pak plníte specifické úkoly. Hra Vás ale rozhodně neomrzí, protože si nejen lze stáhnout zdarma další neoficiální mapy, ale také si můžete zvolit jeden ze čtyř herních módů – Single Map, Campaing, Last Man Standing nebo Stopwatch. Měnit také můžete pět povolání, kterými jsou voják, inženýr, specialista, medik a špion. Samozřejmostí je pak celá řada zpestření prostřednictvím drobných doprovodných úkolů a bonusů. Ve hře také velmi dobře propracovaný systém povyšování, díky němuž získáte další speciální schopnosti.

Díky širokému přizpůsobení ovládání včetně toho, zda Vaše postava bude levák či pravák, se nový Wolfenstein stane rozhodně jednou z her, které nebudete chtít ze svého počítače již nikdy odstranit. Stáhnout si můžete hned teď hru Wolfenstain: Enemy Territory.

America’s Army: Special Foreces

Jestliže se Vám zdá Wolfenstein málo reálný, není důvod k obavám. V záloze je tu akční America’s Amry: Special Foreces, kde, jak název napovídá, půjde o skutečné vojenské dobrodružství. Vyzkoušíte si americký vojenský výcvik speciálních jednotek a vrhnete se do plnění misí, které vždy nebudou jen o zlikvidování nepřátel, ale také o získávání nejrůznějších tajných informací.

Pokud máte pochyby o reálnosti, která byla slibována na začátku, možná Vás přesvědčí fakt, že tato hry byla vyvinuta přímo americkou armádou a národní obranou Spojených států. Speciální jednotky pak do ní armáda vybrána zejména proto, že hra měla a stále má plnit účel přilákání nových rekrutů do americké armády.

Zahrát si tuhle střílečku můžete samozřejmě také zcela zdarma. Pokud Vás zláká multiplayer stačí se jen zaregistrovat na webu American’s Army, kde jsou k dispozici i veškeré statistiky, a absolvovat základní výcvik. Pro hraní s počítačovými boty, pak stačí, když si stáhnete hru American’s Army: Special Foreces.

Full Spectrum Warrior

Poslední hrou, na kterou nesmíte při svých akčních choutkách zapomenout je hra Full Spectrum Warrior. Ta nenese jen prvky akční střílečky, ale také notnou dávku strategie. K jejímu zdolání rozhodně nebude stačit jen střílet bezhlavě kolem sebe do všeho, co se hýbe, ale budete potřebovat cit pro vůdcovství a bojovou taktiku.

Rozhodně se nenechte odradit zápletkou konfliktu, odehrávající se v zemi Zekistán, kde vládne zlý diktátor Al Fada, kterého je třeba svrhnout. Samotná hra naštěstí v tomto parafrázujícím duchu nepokračuje a je opravdu povedenou hříčkou s dokonale propracovanými reálnými prvky.

Jelikož se jedná o příběhovku, nepočítejte s multiplayerem a hraním přes internet. I když se ale vše bude odehrávat jen na Vašem počítači, skvělý herní zážitek si jistě odnesete. Stačí stáhnout hru Full Spectrum Warrior.

Nejen hraním živ je člověk

Až Vás akční střílečky omrzí a budete hledat jiný druh pobavení, nemusíte chodit daleko. Na serveru http://mujsoubor.cz je k dispozici celá řada dalších her zcela zdarma a nejen to. Kromě zábavy zde najdete ke stažení i celou řadu užitečných programů a aplikací pro svůj počítač od kancelářských programů, až po vývojové nástroje.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |