Nápady, které vynesly milióny


Snad každý již slyšel o mladých milionářích, kteří dostali jedinečný nápad, převedli jej v praxi a vydělali na něm ohromný balík peněz. Každý by chtěl být jako oni, rád by je napodobil a také získal ve svém podnikání tolik peněz, které by jej do konce života zajistily. Víte, které nápady vydělaly milióny?

Chcete zde být věčně? Dnes už není problém

Projekt, který vymyslel mladý muž jménem Martine Rothblatt. Ten nepřišel s ničím jiným, než s přístrojem, který dokáže pomocí veškerých informací, jež mu budou o vás poskytnuty, vytvořit jakési virtuální myšlení, které bude naprosto totožné s tím vaším. Jestliže tedy chcete být nesmrtelní, tak je tento projekt určený pro vás. A to proto, že až vaše tělesná schránka vypoví službu, tak ono myšlení bude vloženo do humanoidního robota, jenž bude vypadat jako vy, a stejně tak bude i myslet. Ještě před pár lety by se tento projekt zdál jako výplod fantazie psychicky narušeného člověk z nějakého ústavu, jenže nápad se uchytil a je podporován částkami nadšenců z celého světa, které v součtu dávají miliony.

Jak zbohatnout na slanině

Možností, jak zbohatnout, je samozřejmě více - například na jídle. Po přenesení vašeho vědomí se nyní podívejme na jinou kategorii, která je zejména v Americe velice populární. Mnohým již došlo, že se jedná o jídlo, konkrétně o slaninu. Ta je ve Spojených státech (ale také ve Velké Británie) konzumována po kilech a této obliby využili jistí Justin a Dave (odtud název J&D). Ti přenesli chuť slaniny i do jiných potravin a milovníci tohoto jídla si tak můžou dát i například majonézu, ze které svou oblíbenou pochoutku ucítí. Samozřejmě je tato chuť také v různých dalších věcech, které nejsou určeny ke konzumaci, jako je například balzám na rty. Co říkáte, napadlo by vás někdy něco takového?

Což takhle dát si čaj z pandího trusu

Když si již namažete ústa balzámem na rty, který bude mít slaninovou příchuť, tak to následně budete moci zapíjet čajem, jehož lístky jsou hnojeny pandím trusem. V tomto případě uvádíme příklad, jak lze zbohatnout na tom, když jste odborníkem na pandy a zároveň rádi pijete čaje. Proč nespojit koníček s povinnostmi a nevytvořit speciální čaj, se kterým přišel právě jeden z čínských milovníků tohoto nápoje. Jestliže vám nepřijde hnojení čajových lístků pandím trusem zrovna chuťově lákavé, tak z omylu vás vyvede mnoho lidí, kterým tento čaj zachutnal. Mladík An Yashi začal nápad praktikovat opravdu ve velkém a rovnou nakoupil dvaadvacet tun pandích výkalů. Investice se mu však vrátila pravděpodobně velmi rychle, neboť za jeden šálek takovéhoto čaje zaplatíte 35 tisíc dolarů. Jestliže tedy máte zbytečných 700 tisíc korun a nevíte co s nimi, tak si můžete zajít na čaj.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |