8 důvodů proč zůstat svobodný


Jste svobodní -- teplo-hledající svobodný mládenec, bez závazků, můžete spát až do poledne, není nikdo kdo by Vám nařizoval co máte dělat, nejste žádný "podpantofel". Je to skvělý život, a proč by také neměl být?

 

Teď není žádný reálný důvod ani tlak na to, proč by jste se měl hrnout do chomoutu hned po ukončení střední nebo vysoké školy. Jednoznačně můžete v klidu žít bez toho aniž by jste musel říct "Ano" před oltářem. Většina lidí čeká delší dobu než si nechá uvázat oprátku na krk.

 Stále je tu ale ta nepříjemná otázka, která se ozývá ve vaší hlavě: Měl bych se usadit? Měl bych se pustit do hledání spřízněné duše a ochotně se vzdát svojí svobody jednou pro vždy?

Zatímco jen vy můžete odpovědět na tyto otázky, tady je několik důvodů proč můžete chtít udržet váš současný stav svobody tak jak je :

1 - Máte čas najít tu pravou

Tím, že jste svobodný, tak si můžete dovolit počkat na svoji "spřízněnou duši" - pokud tedy existuje. Můžete si dát na čas a zkoušet se brodit v moři krásných dívek. Možná to bude některá z nich, která se chytí na háček - vy si pak vyberete zaslouženou odměnu

Jinými slovy, tím, že si počkáte na tu pravou se můžete vyvarovat chyby, která by Vás provázela celý život - oženit se z lásky - a ne ze zoufalství.

Je smutné že to musím říct, ale příliš mnoho lidí se bere z jiných důvodů, například když:

Dosáhli určitého věku

Všichni jejich přátelé jsou oddáni

Obávají se, že propásnou svoji šanci

  • Neměli velký úspěch při balení žen - a vezmou si první která projeví zájem

 

Tím, že si dáte na čas s hrou zvanou schůzky, máte vetší šanci změnit statistiky rozvodovosti.

2 - Můžete se zaměřit na svoji kariéru

Tím, že zůstane svobodný máte příležitost budovat kariéru k obrazu svému, bez plýtvání moře energie na trvalý vztah. Zůstanete volní k tomu, aby jste práci věnovali dlouhé hodiny, pracovali o víkendech nebo dělali cokoliv jiného aby jste byli úspěšní v tom co děláte. Tohle pravidlo obzvláště platí pokud děláte časově náročné povoláni jako např. medicínu, právo, nebo když podnikáte.

Jakmile přijde váš čas a budete v byznysu úspěšní - stanete se "velkým bossem" - budete tady spousta žen, které budou mít zájem. Ale vy pravděpodobně nebudete mít ani čas myslet na manželství natož se skutečně oženit.

3 - Můžete si dělat co chcete a kdy chcete

Když jste svobodní svět patří vám. Můžete se sebrat a jít kamkoliv chcete, dělat cokoliv co chcete, a kdykoliv to chcete. Nikdo vám nedýchá na záda a nenutí vás dělat domácí práce, nakupovat nebo "vyrůst".

Jste absolutně volní k tomu aby jste se potloukal s kamarády, pařil až do svítání a měl spoustu času na svoje osobní zájmy a záliby.

4 - Můžete si užívat sexuální volnosti

Tím, že zůstane svobodný, tak nejste připoutání ke stejnému sexuálnímu partnerovi po zbytek vašeho života. Je čas si podmanit nové území. Můžete šťastně ochutnávat celou škálu pokrmů u sexuálního buffetu a držet svoje chuťové pohárky připraveny na další chod.

A co více, vy nikdy nebudete muset bojovat s nedostatkem sexu nebo sexuální nudou (pravděpodobně vám budou závidět všichni vaši již ženatí kamarádi).

5 - Můžete shromažďovat majetek

Zůstat svobodný znamená nebýt nucen utratit svoje poslední peníze k nákupu 50,000 - diamantového prstenu, nebo něčeho jiného co by vysálo váš bankovní účet, což vlastně manželství znamená.

Neuváznete ve smyčce, která znamená pravidelně solit peníze za květiny, více šperků a ostatních dárků, které vaše žena vyžaduje (to je jako platit udržovací poplatky na bydlení).

Tím, že zůstane svobodný, tak nejste legálně nebo finančně zavázaný nikomu jinému jen sobě. Ale jakmile vlastnoručně podepíšete tu tečkovanou linku na manželské smlouvě, má vás navždy v hrsti.

Můžete vzít všechny ty peníze (které se nějakým způsobem stanou její jakmile jste oddáni) a investovat je do důležitějších věcí jako je koupení super auta, dovolené v sexuálním ráji, nebo zvýšit hodnotu majetku úpravou svého domu či bytu.

6 - Můžete si užívat klidu

Být svobodný znamená mír a klid. Když nežijete se ženou, nejste vystaveni nekonečným změnám nálad a citovým bouřím, nebo obviňováním vás ze všeho špatného v jejím životě.

A samozřejmě, žádné hádky. Dokud bude vaše přítelkyně a ne žena - začne se chovat příliš povýšeně - může se sebrat a prostě odejít, jednoduše v klidu.

7 - Můžete si nechat svoje "hračky"

Když jste svobodní, můžete si nechat všechny svoje "hračky" - klasický Mustang, motorový člun, Harley - všechno tohle jak mávnutím kouzelného proutku zmizí přes noc jakmile se oženíte.

Vaše manželka nebude chtít, aby jste si nechal svoje "hračky", protože to bude bude znamenat že budete mít méně času na ní a taky to že stojí peníze. Ona si totiž mysli že rozhodně dokáže peníze utratit líp za oblečení a boty.

8 - Nemusíte dělat kompromisy

Být svobodný znamená že nemusíte stále hledat kompromisy - ve skutečnosti kompromis znamená že udělá to co chce udělat (nezáleží na tom jestli se vám to líbí nebo ne). Toto například zahrnuje chodit do kina na romantické filmy nebo chodit na večeře s jejími přáteli. A bylo by lepší kdyby jste se přestal scházet se svými kamarády, nebo vám zabere celou výplatu a nebude žádný sex.

Manželství chvílemi může poskytnout jisté výhody, ale když se rozhodnete zůstat svobodný, podržíte si tak pootevřená vrátka pro daleko více možností ve svém životě. Vaše nezávislost je něco, čeho byste se nikdy neměli vzdát lehce, dokonce i když si myslíte, že jste se setkali s dívkou vašich snů.

Takže promyslete si to dvakrát (nebo radši třikrát) předtím než se vydáte na cestu k manželství.  

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |