7 míst, kde si užít rychlovku


Čas tu hraje významnou roli, vy a vaše dívka potřebujete najít místo, kde si užít takzvanou "rychlovku". Pokud možno místo, kde vás nikdo nemůže vyrušit a vy se pak můžete vrátit k předchozí činnosti, aniž by někdo poznal, co jste právě dělal.


 

Proč se omezit na sex pouze na bezpečných místech kde široko daleko nikdo není. Projděte si náš seznam míst na rychlovku a uvidíte, že když pomineme omezení na vaši hlučnost, je sex na místech pro jedno rychlé číslo velice zajímavý a zábavný. Už jen to vzrušení z toho, že vás může někdo přistihnout. Tak jdeme na to.

1. Výtah

Ano, výtah je nejvýše na našem seznamu míst pro rychlovku. I když jízda nahoru a dolů mezi patry trvá nějakou dobu, na rychlovku to rozhodně nestačí. Doporučujeme vám ho zastavit v mezi patře (ovšem dejte pozor na alarm, či jiné bezpečnostní zařízení) a až bude po všem znovu ho uvést do pohybu.

Tip na pozici: Zezadu ve stoje (Vaše partnerka se ve stoje předkloní a rukama se opře o stěnu výtahu, zatímco vy ji chytnete za boky a stimulujete dle libosti)

2. Zadní řada kina

Zní to jako klišé, rozdat si to v plně obsazeném kině. O to vzrušující to však může být. Ideální je nějaký řekněme hlučný film jako horor a podobně, případně film, který není žádným trhákem, takže kino není tolik plné. Ten důvod, proč je kino na našem seznamu, je orální sex, ideální prožitek na zadním sedadle kina. Tak už utíkejte koupit lístky.

Tip na pozici: Ona vám sedí na klíně čelem k plátnu.

3. Restaurace nebo klub

Jste na večeři se svojí přítelkyní, nebo se jdete bavit o klubu. Přijde na vás touha si užít. V tomto případě musí vaše kroky vest do nějakého zapadlého místa, nebo tmavého koutu, případně na záchod či k zadnímu vchodu. Tam všude si budete moct užít rychlovku. Ovšem pozor je tu větší riziko, že vás někdo přistihne nebo uslyší.

Tip na pozici: Zepředu ve stoje

4. Schodiště

Je váš spolubydlící doma, případně má vaše přítelkyně jen krátkou přestávku na oběd? Skočte na to na schodišti, ale jen v budově s výtahem, to znamená ve velmi vysoké budově, kde je minimální šance, že někdo půjde po schodech a přistihne vás.

Tip na pozici: Misionář (kdy ona sedí na schodech)

5. Auto

Ano, tohle není příliš originální nápad, ale rychlovka v autě na místě, kde nemůžete být zatčeni za veřejné pohoršení je klasika. Navíc sex v autě je jedna z věcí, kterou by měl alespoň jednou vyzkoušet každý (i když to není příliš pohodlné).

Tip na pozici: Ona nahoře, případně Misionář

6. Zapadlá ulička

Hlavně si nepředstavujte špinavou uličku plnou krys a opilců, kterou znáte z filmů. Ideální je, aby na sobě měla vaše přítelkyně sukni, pak můžete v klidu začít "akci v uličce". Pozor na pouliční kamery, kterých je čím dál tím víc.

Tip na pozici: Zepředu ve stoje, kdy vám dát jednu nohu kolem pasu

7. Kabinka

Kolikrát jste se nudil, když si vaše přítelkyně zkoušela nové šaty v kabince nákupního centra. Proč s toho tedy neudělat zábavu pro vás oba. Zalezte do šatny a užijte si to nakupování trochu jinak.

Tip na pozici: Zezadu ve stoje

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |