6 způsobů jak odpovědět na otázku: “Nevypadám v tom tlustá?”


V průběhu partnerského soužití dojde k situci, kdy budete postaveni před otázku: „Zlato, nevypadám v tom tlustá?“ Mohlo by se zdát, že cokoli odpovíte bude špatně. Jestliže neumíte číst myšlenky, může vás potkat gaučové vyhnantství a o sexu si budete moci nechat jen zdát. Tajemství jak obstát, není jen v rychlé odpovědi ANO nebo NE. Kolem této ošemetné otázky musíte našlapovat po špičkách a velmi rádi vám poradíme, jak se nelichotivé odpovědi vyhnout.

1/ „V tomto ti vynikne postava.”

Toto bude fungovat, i když vaše přítelkyně je opravdu tlustá a její oblečení jí zrovna nelichotí. Čím by Vám mohla na tuto odpověď argumentovat?

2/ „Myslím, že v tom vypadáš sexy.”

Tato odpověď bude asi nejblíže pravdě než všechny naše ostatní rady. Vždyť upřímně - zůstávali byste s někým, kdo vás nepřitahuje? Navíc tato varianta je šalamounská v tom, že odvrátíte její myšlenky od tématu tím, že upozorníte na to, že se vám ještě pořád líbí.

3/ „Vždycky ti to sluší.”

Většina lidí si nespojuje nadbytečná kila s krásou a v tuto chvíli přichází vaše replika. Ta jí musí dokázat, že je jedno, co má na sobě nebo jak vypadá. Hlavní je, že se vám líbí. Tato odpověď nebude fungovat v momentě, kdy se vaše drahá polovička snaží hubnout. V takovém případě na tuto odpověď zapomeňte nebo jste fakt v háji.

4/ „ Je to dobrý. Ale víš, co ti sluší víc?“

Tímto dokonale obejdete upřímnou odpověď a navíc partnerce můžete pomoci vyladit oblečení, aby opravdu vypadala dobře. Nebo ještě lépe ji z oblečení rychle vysvléknout a užít si spontánní, divoký sex na podlaze.

5/ „Musela bys být tlustá, abys vypadala tlustá."

Pravda, je to trochu dlouhé a rozvláčné, ale kratší verze není. Je to rozhodně lepší způsob než strohé ne. A navíc, touto odpovědí nehodnotí oblečení ale ji. A to žena ocení.

6/ „Naopak. Na tobě ty šaty konečně vypadají dobře.”

Tady pozor! Je zde riziko, že zrovna toto by si žena mohla vyložit, že se vám nelíbí ty šaty a tedy ani její vkus. Proto se nachází až na konci seznamu. Ale stejně, ještě pořád je to vyhýbavá odpověď.

BONUS: “Ano”
Jestli chcete být za blbce a hulváta, odpovězte Ano. Musíte si být vědom rizika, že může následovat křik, pláč, facka, dočasný sexuální půst. Ale zase vám už tato otázka nebude nikdy v životě od této ženy položena.

A rada na závěr. Vězte, že na odpověď máte asi 1 – 2 sekundy. Jakákoli grimasa, úšklebek, absence očního kontaktu povede k nařčení ze lži. Takže před zrcadlo a začněte trénovat. Bohužel, na tuto otázku stejně neexistuje ta správná odpověď.
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |