5 nejčastějších důvodů, proč se s Vámi žena rozejde


Hlavní vahou, která se nachází téměř ve všech důvodech rozchodu je, že muž už není pro ženu tolik atraktivní, co se týká jeho chování, nikoli vzhledu. Pojďme se tedy pustit do nejčastějších důvodů, proč se s vámi žena rozejde.


 

Důvod číslo 1: Lepíte se na ní jako klíště.

Stává ze z vás posedlý muž. Trávíte s ní příliš mnoho času a vyžadujete si neustále její pozornost. Toto je jedno z největších negativ speciálně pro ženu, která vám toho může hodně nabídnout, když má svůj vlastní a zajímavý život. Potřebuje prostor, potřebuje i svoje kamarády a známé. Postarejte se o to, že jí dáte tento prostor a podpoříte její nezávislost.

Důvod číslo 2: Hledáte její uznání

Děláte věci, o kterých víte, že byste dělat neměli. Myslím tím asi toto: "Co by si dnes chtěla dělat, zlatíčko?" anebo "Hodně jsem chtěl vidět ten film, ale myslím si, že by jsme se mohli podívat na ten, co chceš ty..." Toto je typické "pussy" chování. PŘESTAŇTE S TÍM. Překrásné, inteligentní ženy tento typ chování nebudou tolerovat příliš dlouho. Garantuji vám, že z 98% jste tento vztah takto nezačali. Chovejte se jako na začátku!

Důvod číslo 3: Žárlivost

Nikdy nedělejte žárlivé scény. Když chodí s vámi, tak chodí s vámi a basta. Když si myslíte, že s ní každý neustále flirtuje, tak vás jen poplácám po rameni, protože vaše přítelkyně je asi kus. Kontrolujte svoje emoce žárlivosti a snažte se je proměnit do něčeho produktivnějšího, jako je například humor. Když někdo řekne: "Máš tolik štěstí, že s ní chodíš.." odpovězte něco v smyslu: " Jo jo, představ si, jak se musela namakat, něž mě dostala!"

Důvod číslo 4: Nudný a předvídatelný

Tolik chlapů je předvídatelných a nudných, že si to ani nedovedete představit. Aspoň 1 krát z 10 jí nezvedněte telefon, jen aby přemýšlela, co asi právě děláte, když na ní nemáte čas. Dělejte věci, co nejsou zvykem a co s ní běžně neděláte, jako například se jednou za čas seberte a jděte na večeří do restaurace, jeďte lyžovat, stanovat nebo něco podobného. Záleží jen na vás.

Smixujte to tak, ať to je zajímavé pro vás oba. Také buďte nepředvídatelný, co se týká vašeho chování. Buďte někdy milý, někdy zase buďte sobecký anebo arogantní, ale jen do určité míry. Snažte se mít život plný událostí, a nebuďte na ni stále nalepený.

Důvod číslo 5: Přestali jste dělat to, co na ni platilo

Na začátku jste ji dostali. Co jste dělali? Jak jste se chovali? Zapomeňte na to, co říkají knihy o ideálních vztazích, dělejte to , CO NA NI ZABÍRALO. Pamatujete si to přísloví: "Když budete stále dělat to, co jste dělávali, budete dostávat to, co jste dostávali!" Přesně toto platí i v této oblasti.

OK doufám že jste pochopili, co jsem chtěl tímto příspěvkem říct. Ženy mají obvykle obrovské množství možností, co se týká mužů, tak proč ji dávat možnost poohlížet se po jiných, když už má tu nejlepší možnost?  

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |