5 mýtů o svádění žen


ilustrační foto
ilustrační foto

Zdroj: pixabay.com

Úspěch a neúspěch při svádění žen někdy záleží na drobnostech. V podvědomí však kolují různé pověry a mýty, které ovlivňují váš úspěch, sebevědomí a schopnosti. Pokud se chcete dozvědět více a zbavit se zbytečných a často nepravdivých obav tak čtěte dále. 

Mýtus číslo 1: Atraktivním mužem jste jen tehdy, když děláte to, co vám žena řekne.

Jestli jste jedním z vehementních zastánců tohoto názoru, tak byste se na to měli hned vykašlat. Pokud se snažíte, aby se do vás žena zamilovala na základě toho, že děláte všechno, po čem její srdce touží, tak jste na dobré cestě k přeměně svého ega na uzlíček nervů. Ženy preferují tmavé, vysoké muže, s tučným kontem. Navíc, jestli se jim chcete ještě víc zalíbit, tak by jste si měli vypracovat pořádné svaly na břichu a perfektní zadek. A jestli náhodou nejste takto obdařený, vždycky si můžete nechat voperovat silikonové implantáty do vaší zadní části. Samozřejmě, tohle všechno je úplná hloupost.

Jestli si opravdu myslíte, že ženy přitahují muži, co skáčou podle toho, jak ona píská, tak jste na velkém omylu. Kdyby to byla pravda, neznal by jsem potom muže malé, tlusté, chudé a plešaté, kteří mají nevídané úspěchy s něžnějším pohlavím. Přitažlivost je o tom, aby jste vytvořili v ženě emoční potřeby, chtíče a touhy po vás a vaší společnosti. I když moji tlustí, oškliví a chudí kamarádi nesplňují představu o ideálním muži, stále mají úspěch v generovaní těchto kritických emocí. Toto je tajemstvím jejich úspěchu.

Jednou z nejlepších věcí, kterou můžete udělat je, že sežena bude snažit vyhovět vašim představám o ideální ženě. Jakmile jste s dívkou na rande, tak se netvařte jako trdlo bez páteřní kosti a ani náhodou se jí neptejte: "Tak co, jakou mám zatím šanci?" Právě naopak, jak udělá cosi, co neodpovídá vašemu standartu, dejte jí pocítit že ztrácí šanci, a to velmi rychle.

Mýtus číslo 2: Pokud žena patří do "vyšší ligy", nemůže se do vás zamilovat.

Toto je i trochu pravda. Nechte mě vysvětlit. Jakmile uvidíte ženu, a ve vaší mysli si ji ihned postavíte na oltář a představujete si, že je bohyně krásy, tak jdete silnou zbraní proti sobě samému. Stavíte se do situace, že ona je cena, a vy musíte bojovat o její přízeň. Jak můžete asi tušit, ženy nepřitahují muži, kteří nevidí sami sebe jako hlavní cenu.    

Jakou lekci se můžete naučit? Objektivní hodnota neexistuje, jen vnímaná hodnota. I když ženy obyčejně nepřitahují muži, kteří mají nižší hodnotu než oni samé, můžete toho dost udělat, aby jste zlepšili svojí situaci. Při libovolné konverzaci s ženou se nastavuje meta-rámec anebo podstata, kdo má vyšší vnímanou hodnotu. Jak dovolíte ženě, aby její hodnota byla o mnoho vyšší, než vaše, tak podvědomě nastavujete rámec, který ji staví do stavu hlavní ceny.

Klíčem je tedy přestat se zaobírat věcmi, kterými vás může převyšovat a obírat o vaše sebevědomí. Jak se kdykoliv cítíte oškliví, přiblblý anebo nedostatečně cool při interakci se ženou, tak změňte svůj cíl zaměření. Dívejte se na věci z nadhledu. Uvědomte si, že při prvním styku s ženou si o ní vytvoříte mínění na základě určitých detailů, které si na ní všimnete. Tato představa je většinou velmi vzdálená od skutečné verze. Když se cítíte byť ohrožovaný její krásou, tak si představte, jak asi vypadá ráno, pokud se nenamaluje. Jak se začnete zabývat tím, jak moc jste od ní například starší, tak si ji představte ve vašem věku - a tak dále. Klíčem je, nenechat si sebrat vaši kontrolu nad rámcem situace.

Mýtus číslo 3: Jestli chcete na sebe ženu namotat, musíte sdílet její zájmy a koníčky.

Tento patetický názor na randění je kolektivním výsledkem množství neužitečných knih o randění, které se prodávají ve vašem knihkupectví. Tyto knihy vás trénují, jak být poslušným psíkem na vodítku, které drží kdo jiný než žena. Mýtus nemůže být daleko od skutečnosti. Ženy jsou přitahované k mužům, ne k malým psíkům.

Hypoteticky řečené, představte si, že randíte s ženou, jejíž vášeň je hudba, něco jako Britney Spears anebo Aguilera. Vy ale nesnášíte tento typ hudby a radši byste poslouchali skřípání nehtů o tabuli, než tento humus. Co byste měli dělat? Tvářit se, že milujete Britney, anebo povědět jí, že ji nenávidíte.

I když to zní kontraproduktivně, hraní si, že máte rádi cosi, co i dotyčná osoba, je velmi neatraktivní. Mějte odvahu říct ženě, že něco nenávidíte může vést k tomu, že ocení vaši upřímnost.

Nedoporučuji, aby jste žene hovořili o všech věcech, které nenávidíte, to určitě ne. Pokud zpochybníte každý její koníček, tak z vás nebude moc nadšená. Bude vás pokládat za nešťastného a nudného člověka. Tehdy, když jste v kontaktu s lidmi, kteří sdílejí vaše koníčky a zájmy je můžete využívat. Já osobně miluju, když jsem v kontaktu s lidmi, kteří mi ukážou něco nové. Toto je způsob, jakým se rozvíjím a jak si zlepšuji svoji osobnost.

Jakmile falešně ukazujete, že se zajímáte o to samé, jako druhá osoba, jen proto, že si chcete získat jejich přízeň, tak doslova dáváte druhé osobě vaše "koule na podnose". Nedělejte to. Nedávejte pryč vaši sílu. Je to jedna z nejneatraktivnějších kvalit, jakou můžete mít.

Mýtus číslo 4: Žena se s vámi vyspí jen po dlouhé době "dvoření se".

Tak tento mýtus je totální blbost. Moje životní zkušenosti mě neustále utvrzují v tom, že tento názor se nezakládá ani na kousku pravdy. Ženy sex milují a můžou byt minimálně tak chtivé, jako muži.

Jestli nevěříte, tak si pořiďte kamarádku, která vás nechce jako přítele. Tím pádem se nebude zaobírat tím, co si o ní myslíte, a může dát najevo její sexuální stránku. VAROVANÍ: Toto malé nahlédnutí do hlubin ženské sexuality vás může vystrašit - není to pro slabší povahy. Dozvíte se, že ženy si vychutnávají sex minimálně tak, jako muži, pokud ne víc. Taky by jsem nebyl překvapený, kdyby vám řekla, kolik měla románků na jednu noc, kolik rychlovek s neznámými muži už zažila.

Mnoho žen se bojí vyspat s mužem, protože nechtějí byt souzené jako štětky. Je celkem sranda, jak si ženu dobíráte s tím, že je na vás příliš sexuálně agresivní. Většina mužů, kteří mají neuvěřitelnou schopnost vyspat se s ženou hned po tom, co ji poznali, dokáže vyvolat v žene pocit pohodlí a pocit, že nebudou souzené, když budou otevřeně mluvit o svojí sexualitě. Toto je samozřejmě v kontextu, že jste ženu právě poznali. Nebudete přece podporovat promiskuitu ve vaší přítelkyni nebo manželce.

Mýtus číslo 5: Když nejste momentálně dobrý v oblasti svádění a vztahů se ženami, tak se nikdy nezlepšíte.

Jednoduše to není pravda. Podobu svého života jsem měl možnost poznat množství nemehel, do kterých byste nikdy neřekli, jak se transformovali do jedněch z nejlepších svůdců, které jsem kdy poznal. V mnoha případech skončili lépe, než muži, kteří mají tuto oblast života zvládnutou už odmalička. Je to asi tím, že jsou neuvěřitelně motivovaní zvládnout tuto stránku svojí osobnosti.

Tento sabotující myšlenkový proud je primárně rozšiřovaný chudáky, kteří toho se ženami moc nedosáhli.

Mám kamarády, kterým psycholog oznámil, že když nejsou dobří v oblasti svádění, tak ani lepší nebudou. Že udělají lépe, když se usadí se ženou, která není až tak žádaná.

Někteří muži, kteří nemají téměř žádný úspěch u žen se vás budou snažit odradit a budou vám říkat, že jak jste se tak nenarodili, tak vám už nic nepomůže. Je to úplná blbost. Dokázat se dá téměř všechno, co si umíníte. Vyvarujte se takovýchto kamarádů.

Někteří svůdci se vám budou snažit říct, že mají úžasné schopnosti díky talentu. Nevěřte jim, eliminujte jejich myšlenky.

Všichni, co šíří tento způsob myšlení by měli být z vašeho života vymazáni. Tyto myšlenky vás budou infikovat a sabotovat. Vyhýbejte se jim jako nějaké zákeřné chorobě.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |