5 dobrých důvodů, proč randit se svobodnou matkou


Řada mužů se vyhýbá pozvat na rande svobodnou matku, neboť stále přetrvávají některé mylné představy, že tyto ženy hledají pouze nového tátu pro své děti. Ve skutečnosti randění se svobodnou matkou má své nesporné výhody. Jaké to jsou?

1. Žádné drama

Mají děti, prošly rozvodem, soustředí se na výchovu svých ratolestí. Takže nemají čas se zabývat nepodstatnými věcmi, ale naopak hledají někoho, u koho naleznou útočiště.

2. Skvělý sex

Mnohé prošly sexuálně neuspokojivým manželstvím, takže nyní jsou otevřené veškerým experimentům. Pokud je jim navíc kolem čtyřiceti, podle statistik by se právě v tomto věku měly nacházet na svém sexuálním vrcholu.

3. Biologické hodiny netikají

Většina mužů říká: „ Pokud randím se ženou kolem třiceti, chce vědět, kam náš vztah spěje, kdy se vezmeme a budeme mít děti. Pokud randím s dvacetiletou holkou, většinou s ní nemám nic společného.“ U svobodných matek kolem čtyřiceti, již tato „rizika“ nehrozí. Většina z nich po dalších dětech netouží.

4. Nehroutí se před každým problémem

Porodily, musely se starat o děti, i když všechno se kolem nich hroutilo, ony musely zůstat silné. Pokud hledáte ženu, na kterou se budete dívat s respektem a úctou, poohlédněte se po svobodné matce.

5. Žádné fňukání, žádné hry

Svobodné matky mají děti, které si stěžují a fňukají v jednom kuse. Jediné, o co tyto ženy stojí, je, dát si sklenku vína na konci dne a popovídat si. Nestojí o žádné hry a rády mluví přímo k věci.

Takže, pánové, pokud hledáte ženu, která na vás nebude neustále nalehat, hrát hry, bude otevřenější v sexu, dejte šanci svobodným matkám. Nestojí o žádné drama a nekoušou. Tedy pokud si to nebudete přát.

Zdroj foto: morguefile.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |