MENU - zobrazit / skrýt

10 věcí, které ženě nikdy neříkejte


V dnešní době není jisté skoro nic. Pár výjimek se ale najde: Slunce vždy vyjde na východě, smrt si přijde pro nás všechny, vy se dříve nebo později dostanete do hádky s přítelkyní, aniž byste tušil, co ji vyvolalo. Řada mužů zažila situaci, kdy vede normální domácí konverzaci, řekne něco, co může být relativně neškodný komentář a už v tom lítá. V tu chvíli není cesty zpátky. Napovíme vám, co byste před svojí partnerkou neměl nikdy vyslovit, pokud chcete prožít poklidný život. Poučte se z chyby druhých ubožáků, kteří neměli to štěstí a kouzelné věty neznali.

1/ „To opravdu všechno sníš?“
Pamatujete, vaše vyvolená je lehká jako pírko a ladná jako balerína. Náznaky toho, že by to tak nemuselo být, riskujete mnohé. V podstatě se raději vyhněte tématu váhy úplně. Jídlo může být pro mnohé ženy emotivní záležitostí. Stravování se může stát jejich posedlostí, je pevně spjato s jejich identitou, sebeobrazem a jejich fantazií. Takže si v duchu rovnou můžete odpovědět: „Ano, sní to všechno.“ Takový balet jednu pořádně vyčerpá.

2/“Krávo!“
Zapomeňte na všechny nadávky, včetně těch vulgárních. Můžete risknout a zkusit je vyslovit s nádechem komična, ale musíte si být jistí, že to tak bude pochopeno. V opačném případě je to stejné jako zatáhnou za pojistku granátu.

3/ „Moje bývala vždycky…“
Všechno, co jednou vyslovíte v kombinaci se spojením „moje bývalá přítelkyně“, bude v budoucnu použito proti vám. Pamatujte na to. Je samozřejmé, že budete porovnávat současnou a ex-přítelkyni, ale proboha si to nechte pro sebe. Jsou vnitřní a vnější myšlenky. Toto striktně patří do první kategorie.

4/ „To děláš vždycky.“
Jednoduchý způsob jak z nepatrné škody vyvolat nukleární katastrofu je používat slova „Nikdy“ a „Vždycky“. Jsou příliš tvrdé, než aby byly pravdou. Takže nejen, že ji naštvete, ještě jí dáte příležitost ukázat vám, jak se mýlíte a posunout hádku na vyšší level. Pak už je jen krůček k tomu vytáhnout každou starou křivdu. To rozhodně nemáte zapotřebí. Je to jako vracet se do nejhorších částí vztahu pořád dokola.

5/ „Jsi jako tvoje matka.“
Nikdy, nikdy, nikdy ji nesrovnávejte s její matkou. Vlastně ani sestrou, když na to přijde. Nikdy nebudete tyto ženy znát, tak jako vaše přítelkyně a netušíte detaily jejich příbuzenských vztahů.  A navíc každý touží po nezávislé osobnosti, odlišné a oddělené od ostatních členů rodiny.

6/ “Je fakt sexy.“
Šance, že vám bude položena otázka typu: „Myslíš, že je pěkná/roztomilá?“ je obrovská. Nenechte se zmást i takovým hlazením po rameni, které by mohlo naznačovat, že jakákoli odpověď je správná. V případech jako je tento lžete - rychle, reflexivně a přesvědčivě. Je jedno jestli se jedná o modelku v časopise, kamarádku na Facebooku nebo číšnici v baru – odpověď je vždycky NE. Pokud zvládnete toto, můžete se pustit do nadstavby a rychle najít na pozorované dívce chybu (alespoň si ji můžete důkladně prohlédnout). Poté jen stačí prohlásit: „Zdá se to jenom mně, nebo má nějaký divný nos?“

7/ „Co sis udělala s vlasy?“
Její vlasy vypadají perfektně a účes jí vždy sedí. Může se stát, že její vlasy prostě nemají svůj den, ale vy na to nesmíte upozorňovat. Pro dívky a ženy nejsou vlasy jenom vlasy.

8/ „Klid!“
Situace, kdy máte chuť vyslovit KLID, se nepřímou úměrou blíží stavu, kdy by vaše partnerka byla v klidu. Můžete vyzkoušet alternativní: „Chápu, proč se takto cítíš.“ Pokud se vám podaří použít tuto větu v hádce, pokládáme vás za Zen mistra a věřte, že to dokáže divy.

9/ „To to máš zase dostat?“
I kdyby to tak bylo, raději to nezmiňujte. Vaše role je předstírat, že menstruační cyklus nemá sebemenší vliv na její kolísavé nálady. Musíte podpořit deziluzi, že její tělo i mysl není vláčena koktejlem hormonů. Pokud to zvládnete, uhrál jste další cenný bod.

10/ „Miluju tě!“
Je mi jasné, co si myslíte. Toto je kouzelná formulka, která vyléčí všechno, takový univerzální lék.  Ale pravda je taková, že vyznání lásky ženy posouvá do vyšších hladin podvědomí. Hned jak to žena uslyší, má neuvěřitelnou schopnost odhalit, jestli to myslíte vážně nebo ne. Pokud to nemyslíte vážně, vaše lež bude odhalena a vy budete zničeni. Aneb jak říká klasik: „Kdo si hraje s ohněm, může dostat facku i uprostřed restaurace.“

A jaké jsou vaše zkušenosti s nebezpečnými obraty, které dokáží rozpálit vaši polovičku doběla?

Neváhejte a připojte je do komentářů pod článek!
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE