MENU - zobrazit / skrýt

Ze sexy vloggerky se vyklubala dáma v letech


Už se vám stalo, že jste si domluvili schůzku přes internet, dotyčná dorazila na rande, ale nebyla si vůbec podobná?  Všichni se chceme ukázat světu v tom lepším světle. A zvláště v tom virtuálním. Každá fotka či selfíčko tak procházejí nejedním filtrem či grafickým programem.

Díky těmto filtrům odstartovala poměrně úspěšnou kariéru i jistá čínská vloggerka. Vše se však změnilo v momentu, kdy kamera odhalila její skutečnou tvář a vyšlo najevo, že mladá kráska je ve skutečnosti 58letá žena.

 

Pokud se se mnou chcete sejít, musíte zaplatit

Na čínské platformě DouYu (webové stránky, které přenášejí živá videa) Qiaobiluu Dianxiu sledovalo na 130 tisíc fanoušků a většina z nich toužila setkat se s ní osobně. Což jim také vloggerka slíbila, ale pod podmínkou, že se vybere formou darů 100 tisíc juanů (14 500 dolarů). Mužská populace nadšeně začala posílat peníze a setkání se blížilo.

Očividně však žádné tajemství nemůže zůstat tajemstvím navždy v dnešní technologické době a fanoušci tak nemuseli dlouho čekat, aby odhalili její skutečnou tvář. Když z nenadání během živého vysílání její filtr zmizel a objevila se vloggerčina pravá tvář, moderátorka rozhovoru byla značně překvapená a vyvedená z míry. Fanoušci však je tak nepřihlíželi a okamžitě se začali dožadovat vysvětlení. Mnoho z nich, zejména muži, se začali hromadně odhlašovat z jejího účtu a dokonce stáhli své finanční dary.

 

Pro zvýšení návštěvnosti cokoliv

Qiaobiluo Dianxia nahrála na web fotografie, které prošly silnou retuší a byly doupraveny celou řadou filtrů. Později přiznala, že to udělala úmyslně, aby zvýšila návštěvnost na svém kanálu. I přes tento podvod počet jejich sledujících stoupl na 650 tisíc a stále roste (původně měla na 130 tisíc).

Někteří fanoušci ji označují za podvodnici, jiní poukazují na skutečnost, že řada lidí si dopomáhá k vylepšování vzhledu silným make-upem nebo filtrem. Nutno podotknout, že Quiaobiluo nakonec na tom všem vydělala. Nejen že získala tisíce nových fanoušků, stala se také nejvíce vyhledávanou osobou na stránkách DouYu. Fanoušci jí nyní přezdívají „babča“.

A jaké z toho vyplývá ponaučení? Buďte opatrní na online seznamkách, protože nikdy nevíte, do jaké míry jsou uvedené fotografie doupravené.

 

zdroj foto: youtube.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE