Donald Trump se nejspíš pozvánky od Ellen nedočká


Americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi nemůže přijít řada slavných osobností na jméno. Jednou z nich je i populární moderátorka Ellen DeGeneres, která si do své talkshow zve řadu celebrit. Prezident Spojených států se však od ní pozvánky jen tak nedočká. 

Bílý dům pozvánku nedostane

Bývalý prezident Barack Obama a jeho manželka byli pravidelnými hosty u Ellen. Dokonce i Hillary Clinton, kterou moderátorka během prezidentské kampaně vehementně podporovala. Proč však neplánuje poslat pozvánku také Trumpovi? Pro americkou stanici NBC uvedla:  „Příliš Donalda Trumpa neznám. Potkala jsem ho, když jsme natáčeli pro první sérii ‚Celebrity Apprentice‘ (reality show, kterou Trump produkoval). Letěli jsme spolu jeho helikoptérou. Od té doby jsem však s ním nemluvila.“ Toto setkání se uskutečnilo na přelomu let 2008 a 2009 a vypadá to, že další se jen tak nechystá.

 

Každý máme opačné hodnoty

Na přímou otázku, zda by současného amerického prezidenta pozvala do své talkshow, odpověděla jednoznačně: „Ne, je v opozici proti všem hodnotám, ve které věřím já sama,“ dodává. „Samozřejmě, má na to právo a já mu jej neberu. Ale do své show bych ho nepozvala,“ uzavřela diskuzi moderátorka.

Navzdory několika výjimkám, jako byl právě Obama a Clinton, Ellen neposílá pozvánky politikům, není to zkrátka typ programu, který by se věnoval politice. 

 

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |