Zdraví a životní stylautor: redakce Menzone.cz

Nejšílenější rekordy světa

Svět je nejen plný bláznů, ale i neuvěřitelných rekordů. Co všechno dokáže lidské tělo, lidská zručnost a šikovnost? Přehled nejšílenějších rekordů na světě právě začíná.

Nejvtipnější vzkazy ve výtazích

Pokud čas od času používáte výtah, nejspíš si také přečtete různé vzkazy a poznámky, které tam někdo napsal. Ne všechny vzkazy se týkají odečtu plynu nebo jiných kontrol. Někdy můžete narazit i na opravdové perličky.

5 důvodů, proč je pro vás alkohol zdravý

Noviny a televizní zprávy s gustem ukazují, jak bláznivé věci dokáží někteří dělat pod vlivem alkoholu. Ale jak jistě tušíte, alkohol má i pozitivní dopad na vaše zdraví. Níže uvedené důvody samozřejmě nejsou omluvou nebo důvodem, proč prolít hrdlem celou láhev…

Pět nejpodivnějších nemocí světa

Již název je jak z hororového filmu. Dle statistik u nás některým typem těchto nemocí trpí více jak 20 000 lidí, většina z nich člověka ohrožuje na životě nebo způsobuje invaliditu. Představujeme pět nejpodivnějších nemocí světa.

Nejlepší pláže Evropy pro rok 2012

Pokud již máte svou letošní dovolenou za sebou, asi vás následující článek moc zajímat nebude. Jestli však každoročně vyrážíte relaxovat až ke konci prázdnin, možná vám tento článek přijde vhod při výběru místa k odpočinku.

Žebříček dvaceti států s nejlínějšími lidmi

Zná to každý z nás. Přepadne nás nechuť do ničeho, nenajdete v sobě žádnou motivaci a minimálně na jeden den se z vás stane líný člověk. Existuje však žebříček států, který sleduje lenost jejich obyvatel. Dvacet států s nejlínějšími lidmi si nyní představíme.

9 důvodů proč je pivo lepší než víno

Můžete vinit Římany, nebo klidně barbary, ale nikdo už vám přesně nezodpoví otázku:  „Proč si lidé myslí, že víno je jako alkohol něco lepšího a více sofistikovaného než pivo?” Porovnávat pivo a víno je podobné jako srovnávat malůvku předškoláka s vrcholným…

Dovolená trochu jinak

Nebaví vás každé léto cestovat do exotických destinací, trávit noci v luxusních hotelích a přes den se válet na pláži? Pokud to chcete konečně změnit a zahrát si trochu na chlapáky, kteří se nebojí podívat se matce přírodě zpříma do očí, měli byste vědět, že štěstí přeje připraveným. Pokud si…

číst celý článek >> Placená inzerce

Američanka, jejímž zákuskem je kamení

Větrník, Koňaková špička nebo Harlekýn. Tři sladkosti, při kterých vám tečou sliny. Pro jednu Američanku nic neříkající dobroty, ona si totiž pochutnává na kamení.

Jeho velké přirození vzbudilo na letišti rozruch

Velký penis neunikl pozornosti letištní kontroly. Naditý rozkrok vzbudil dojem, že jde o bombu.

« Předchozí Další »
1 8 15 21 22 23 24 25 26 27 28
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |