Dovolená trochu jinak


Nože Gerber
Nože Gerber

Nebaví vás každé léto cestovat do exotických destinací, trávit noci v luxusních hotelích a přes den se válet na pláži? Pokud to chcete konečně změnit a zahrát si trochu na chlapáky, kteří se nebojí podívat se matce přírodě zpříma do očí, měli byste vědět, že štěstí přeje připraveným. Pokud si teda nechcete hrát přímo na drsňáka, který pije vodu z kaluží, jí housenky a spí zahrabaný ve spadaném listí. Ti zkušenější vědí, že základem pro pohodový pobyt v přírodě je kvalitní outdoor a army oblečení včetně vybavení.

Při pořizování výbavy začněte od bot. Kvalitní boty jsou základ, to potvrdí každý turista a nemusí jí zrovna o zálesáka, který se prodírá denně několik hodin v mokřinách nebo v těžko přístupném lese. Stále populárnější jsou tak kanady nebo army obuv, která usnadní pohyb v hůře dostupném terénu. Tyto boty bývají konstruovány na dlouhodobou výdrž a extrémní zátěž. Dokonale vám zpevní nohu a při dešti se nemusíte obávat, že by vám promokly. Pravidelnou údržbou a používáním speciálních přípravků docílíte prodloužení jejich životnosti. Ale pozor při výběru, kupujte boty, které vám opravdu padnou a ve kterých se cítíte pohodlně. Není nic horšího než puchýř na patě z nesprávně zvolených bot a celodenní tůra před vámi.
Jen o botách pohodový pobyt v přírodě ale není. Neměli byste podcenit ani výběr obleční. Vězte, že i zde je lepší zvolit kvalitu. A tu v asijských tržnicích a hypermarketech opravdu nepořídíte. Na delší pobyt v přírodě je vhodné si opatřit kvalitní oblečení, které vydrží a ochrání vás za všech situací a je jedno, jestli jde o bundu, blůzu, kalhoty nebo praktickou vestu. Například army oblečení bývá velmi odolné, praktické, ale i funkční. To znamená, že v něm budete nejen dobře vypadat, ale budete se v něm i dobře cítit po celodenním výšlapu. Army oblečení však není jen pro muže, na své si přijde i vaše něžnější polovička a vlastně celá rodina. Řada obchodů totiž nabízí také dámské oblečení, ale i dětské.
Po náročné výpravě je potřeba kvalitní odpočinek. Ti odvážnější vyrazí jen s celtou a spacákem, ti praktičtější volí stany. Doby, kdy stan pro dvě osoby zabral polovinu úložného prostoru a stejně tolik i vážil, jsou dávno pryč. Výběr stanů je na českém trhu široký a určitě budete mít z čeho vybírat. Každý správný prodejce vám nabídne stan na míru a to nejen co se hmotnosti a rozměrů týká.
Takže nyní už máte pár tipů, co si pořídit na dovolenou do přírody. Tedy vlastně ještě jeden tip pro muže tu máme. Správný muž by měl mít u sebe nůž. Pokud toužíte po opravdové kvalitě, doporučíme například nože Gerber. Ty jsou vyráběny již více než sedmdesát let a jsou oblíbeny po celém světě.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

Tagy: cestování
Nože Gerber
Nože Gerber
kvalitní army obuv
kvalitní army obuv


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |