Už jste viděli tréninkové cvičení Chrise Hemswortha, filmového Thora?


Australský herec Chris Hemsworth je ještě v lepší formě, než si dokážete představit. Představitel Thora na sobě denně tvrdě maká a video, které se objevilo na jeho instagramovém účtu, je toho důkazem. Se svým trenérem vám ukáže, kolik dřiny stojí za jeho skvělou formou. 

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se hollywoodští akční hrdinové dostávají do tak skvělé formy? Díky videu filmového Thora si to můžete prohlédnout na vlastní oči. Hemsworth sdílel své tréninkové video s Lukem Zocchim, kterého, podle vlastních slov, považuje “za nejlepšího trenéra na světě”.

Herec, který stvárnil roli legendárního Thora, je zachycen s medicimbálem, při zvedání těžkého závaží, v jednu chvíli dokonce vrčí jako lev (vy byste to zaručeně dělali taky, pokud byste inkasovali podobné částky za filmové role). Trénink v sobě pojí kardio, silová cvičení a cvičení s odporem. 

Toto video skutečně zobrazuje, kolik dřiny je zapotřebí v posilovně, než se z vás stane skutečný superhrdina zachraňující lidské životy na filmovém plátně. Jediné štěstí, že Chris posilování miluje.

A jak vy se udržujete ve fyzické kondici?

zdroj foto: foter.com

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |