Nadal nosí hodinky za 23 milionů. Ve Wimbledonu je chce ukázat jako vítěz


Na rukou má klenot, který je skoro tak blýskavý jako jeho tenisové umění. Proslulý Španěl Rafael Nadal bude chtít i na Wimbledonu, který začíná v pondělí, zvednout pohár. A také ukázat superluxusní hodinky na své pravé ruce. Nadal je levák, jedna z legend bílého sportu. Proto vydělává velké peníze. Kontrakt s hodinářskou firmou Richard Mille není výjimkou. Letos přitom nehraje s nejdražším modelem - vždyť stojí „jen” 23 milionů korun.

Ale pozor, tenhle skvost váží pouhých dvacet gramů, proto ho tenista vlastně necítí a neomezuje ho ve hře.

„Nemám s tím žádný problém, vůbec je na ruce necítím,” řekl tenista, který nosí během utkání hodinky na pravé ruce. I přesto, že je pravák, zápasy hraje výhradně levačkou.

Od roku 2010 Nadala sponzoruje gigant Richard Mille. Každý rok od nich dostane tenista nové hodinky v hodnotě desítek milionů korun. Ty letošní nejsou nejdražší, v roce 2015 navlékal model za 29 milionů.

Jenže luxusní „cibule” samozřejmě táhnou i nenechavce. Před pěti lety Nadalovi ukradl hodinky (byly levné, jen za 8 milionů) zaměstanenc jednoho hotelu, kde přebýval. Prodat je nezvládl, byl chycen. Ale není divu, těchto hodinářských šperků se vyrábí vřždy jen padesát a všechny mají vlastní číslo.

Ve Wimbledonu je Nadal opět bude propagovat. Pomohou mu k triumfu?

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |