Umíte předstírat orgasmus? Asi pětina mužů to dokáže


Umíte předstírat orgasmus? Asi pětina mužů to dokáže

Zdroj: pixabay.com

Předstírat orgasmus. Ano či ne? Většinou se touto otázkou zabývá ženské pokolení. Je to dané už určitými fyziologickými aspekty, ženy mohou vyvrcholení předstírat mnohem snadněji, prokoukne je málokterý muž. A ti zkušenější už se to prokouknout ani nesnaží. Vědí, že pokud s ním žena orgasmus předstírá, záleží jí na něm. Věděli jste ale, že orgasmus někdy předstírají i muži? Přestože je to technicky náročnější? Podle průzkumů jich to dělá přibližně dvacet procent.

S předstíráním orgasmu to mají muži mnohem těžší než něžné pokolení. Mužské vyvrcholení obvykle provází důkazní materiál. Muži se nemohou spolehnout pouze na svůj herecký výkon a repertoár vzdechů. Musejí to šikovně umět s kondomem. Jeho maskovací úlohu odhalily výzkumy na toto téma. Zkrátka si ho po kvaltiním hereckém výkonu rychle stáhnou a vyhodí pryč.

A proč to muži předstírají? Kupodivu je to z podobných důvodů jako ženy. Kvůli partnerce. Někdy se jim zdá pohlavní styk příliš dlouhý a vidí, že i partnerka se začíná nudit. Tak je lepší místo trapné domluvě o ukončení aktu, tuto činnost rychleji a efektivněji završit.

Častou roli hrají také ohledy ke svému protějšku. Muži si myslí, že tím zvýší vzrušení ženy nebo se nechtějí dotknout jejích citů tím, že by skončili  "jen tak". Zajímavé je, že toto chování se více týká sexuálně více zkušených mužů a také mužů, žijících v trvalém vztahu.

Důvodem může být i případ, kdy je muži jasné, že se mu nepodaří dosáhnout ejakulace. Pokud hrozí úplná ztráta ztopoření, muži se uchýlí k předstírání. Nejčastěji předstírají muži, kteří mají problémy s erekcí. V takovém případě není od věci navštívit lékaře.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |