Sportautor: redakce Menzone.cz

Nabíráme svalovou hmotu

Chodíte pravidelně posilovat, ale stále se vám nedaří nabrat svaly? Nebo jste naopak bývali svalnatí a náhle o svou mužnou postavu přicházíte? Příčinou může být klesající hladina testosteronu.

číst celý článek >> Placená inzerce

10 nejlepších frází Muhammada Aliho

Ve věku 74 let zemřel legendární boxer Muhammad Ali. Trojnásobný šampión v těžké váze a jeden z nejlepších sportovců všech dob byl hrdinou také mimo boxerský ring, a to především v boji za…

Muži by měli být lépe placeni, říká Djokovič

Tenista Novak Djokovič se vyjádřil na téma platů hráčů na tenisových kurtech. Podle něj by muži měli být placeni více než ženy, neboť dokáží přilákat více diváků. 

Vytřískejte z lyžovačky maximum! A bez zbytečného utrácení.

Zimní dovolená slouží k načerpání nové energie a zrelaxování se, ale i tak si zde najde místo přátelská rivalita. Kamarádi si sice nakoupili lyžařskou výbavu za desítky tisíc, ale to jim nezaručuje lepší výkony. Jak jim dát pořádně na frak a přitom si ušetřit třeba na wellness?…

číst celý článek >> Placená inzerce

Ronaldo útočí na Hollywood

Tento měsíc spatřil světlo světa snímek o portugalské fotbalové hvězdě, Cristianu Ronaldovi. Ten dovolil, aby jej natáčeli po dobu 14 měsíců. Těšit se můžete nejen na jeho profesní život, ale i ten soukromý.

Nejlépe placení čeští sportovci podle magazínu Forbes

Magazín Forbes si vzal do hledáčku české sportovce a zaměřil se hlavně na jejich platové podmínky. Jako každoročně, i letos sestavil žebříček těch, kteří si přijdou na slušný příjem. Kdo se tentokrát topí v penězích ze všech sportovců nejvíce? Zkuste si tipnout.

Nejdelší skluzavka na světě - 600 metrů jízdy

Většina z nás asi aspoň jednou v životě jela na skluzavce. Někdo jen jako malé děcko, někdo ale této zábavě holduje i v dospělosti. Zejména jedná-li se o pořádnou dávku adrenalinu v podobě různých tobogánů a jiných vodních atrakcí. Na jednu takovou vás vezmeme, konkrétně na nejdelší skluzavku…

Psychologie vítězství – Muhammad Ali

Muhammad Ali. Je téměř zbytečné představovat tohoto trojnásobného mistra světa v těžké váze a zlatého olympijského vítěze z Říma. Je považován za jednoho z nejlepších sportovců v celé boxerské historii. Kromě skvělého boxera byl však neméně dobrým řečníkem. Jeho…

Rozhazovační sportovci

Jejich příjmy se pohybují v miliónech korun. Mají domy, auta, zajištěnou rodinu. Tak proč si nepořídit něco originálního. Co třeba tygry nebo vlastní bankomat.

Geocaching aneb Kdo hledá, najde

Geocaching je hra, který již nějaký ten pátek kotví i u nás v tuzemsku. Má řadu příznivců, kteří podnikají výlety do míst, aby našli něco, čemu se říká keš. O co konkrétně jde?

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |